Producent mebli - Rzeszów

Producent mebli - Rzeszów

Szukam sklepu w sieci, który miałby zestawy do salonu, nowoczesne formy (najchętniej w czarnym kolorze, myślimy raczej o błyszczących, chociaż nie jestem na sto procent przekonana), ale tak, by można było samodzielnie skomponować zestaw. Dzięki za ciekawe linki :)

adam289

Posty: 8

 
Wpiszcie sobie aaaameble – jak dla mnie najładniejsze, jakie widziałam, a zeszłam ostatnio chyba ze sto salonów meblowych. Jednak w internecie można znaleźć szybciej i bez wychodzenia z domu. Chyba sobie tam zamówimy, jak przyjdą, to wrzucę może zdjęcia :)

Miluśkooo2

Posty: 13

 
My kupiliśmy właśnie tam, gdzie wszyscy ;), i teraz trochę żałuję. Wyobraźcie sobie, że niedawno zaprosili nas sąsiedzi. A tam ten sam zestaw tv, jak u nas... Nie powiem, żeby mnie to jakoś szczególnie bolało, to tylko meble, ale gdy będę urządzać pokój dziecka, to jednak pomyślę o innych sklepach, zamiast iść po linii najmniejszego oporu :)

wanda77

Posty: 10

 
nie wiem, czy bym kupił meble w necie... chyba nie. Chociaż, zawsze można oddać wszystko, prawo chroni konsumenta.

jajcarek

Posty: 8

 
Nie lepiej zamówić indywidualnie u stolarza? Zrobi dokładnie to, czego chcemy.

Olekk

Posty: 31

 
Ja nie kupiłabym mebli online. Muszę jednak obejrzeć, zastanowić się... Chociaz fakt, to wszystko trwa. Jak człowiek musi cały dom urządzić, to przestaje być przyjemnością to oglądanie, a staje się jakimś męczącym obowiązkiem.

090913123

Posty: 13

 
Dobry sklep to taki, gdzie dobrze doradzą. Zwracajcie uwagę na obsługę. Ja zawsze robię tak – wysyłam maile i dzwonię – niby prosząc o poradę – i oceniam, na ile kompetentna obsługa :) Jeśli nie znaja asortymentu i potrafią doradzić itd., to mam prawie stuprocentową pewność, że sklep jest nierzetelny i produkt też może się okazać słaby – i jeszcze będzie problem ze zwrotem czy reklamacją. Sprawdza się ta metoda.

Wygodniś22

Posty: 10

 
Nie kupujcie tylko w wiadomym sklepie ze skandynawii... Nie żebym się czepiał jakości, ale błagam, wszyscy tylko to polecają i kupują. Robi się u nas jak w PRL, gdzie wszyscy mają to samo – bo nic innego nie ma. A przecież teraz jest tylu dobrych producentów...

asulka33

Posty: 9

 
Polecam Wam ten sklep http://www.aaaameble.pl, bo mają naprawdę świetne zestawy do salonu – różne kolory – białe, czarne, nowoczesne brązy, zarówno półki jak i stojące szafki np. pod telewizor. Nie kupowałam, ale właśnie tam chcemy kupić meble so pokoju dziennego.

WTFurdoin

Posty: 19

 
Polecam uslugi mojego wujka-stolarza, namiary mogę podać na priw :)

Klarka45

Posty: 18