Firma - meble do pokoju dla dziecka

Firma - meble do pokoju dla dziecka

W jaki sposób aranżowaliście pokój dziecka, aby zbyt szybko, że tak powiem się nie zestarzał i stanowił dość uniwersalne rozwiązanie nawet dla nastolatka później?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Jedno z najfajniejszych łóżeczek, jakie widziałam https://www.pokoj-dla-dziecka.pl/lozka-jednoosobowe/73-lozko-krolis-bez-szuflady.html. Trafiłam na nie u mojego znajomego na odwiedzinach. Sama też od razu zamówiłam po powrocie. Motyw śpiącego króliczka uważam po prostu za genialny. Pasuje uniwersalnie do wszystkich mebli. A z barierki zabezpieczającej możesz skorzystać lub nie. I tak jest dodawana w cenie podstawowej mebla.

Trener

Posty: 4

 
Regulacja wysokości spania się u nas sprawdziła. Znaleźliśmy synowi optymalne rozwiązanie i się udało bez straty jakości całego łóżka. Radziłbym też kupić łóżko ze schowkiem na pościel, poduszkę, ewentualnie zabawki, bo też można przedzielić.

codePerformance

Posty: 11

 
Na początek łóżko z barierkami po bokach i w okolicy nóg. Później można pokombinować ze zdjęciem i łóżko zrobi się bardziej uniwersalne.

ui5609

Posty: 6

 
Zamawiałam do łóżeczka przewijak dodatkowo, taki wysuwany. U producenta możesz sobie pokombinować ciekawsze rozwiązania.

koko

Posty: 2

 
Łóżka piętrowe z drabinką wyglądają bardzo fajnie. Można też poprosić o dodanie bezpośrednie do łóżeczka biurka, czy skrzyni na zabawki. Łóżko to taki element, na którym lepiej nie oszczędzać.

drumer

Posty: 9

 
Możesz zamówić zwykłe łóżko, a później dokupić matę samochodu, łodzi, samolotu, innego pojazdu i dokleić. Super sprawa, bo dużo rzeczy można dopasować do preferencji dziecka teraz. No i naklejki robią fajną robotę.

Boss

Posty: 20