kuchnie na wymiar Katowice ??

kuchnie na wymiar Katowice ??

Mam mała kuchnie chyba z 6m2 i nie wiem czy uda się do niej dopasować jakoś meble? Kupować takie gotowe i tanie z marketu czy zamawiać na wymiar? Ktoś ma kuchnie taką małą jak ja i jest w stanie mi cokolwiek doradzić?

anna_00

Posty: 2

 
Mam stare meble także nic nie doradzę. Pamiętają jeszcze poprzednią epokę, ale źle nie wyglądają. Estetą zresztą nie jestem, dlatego nie przykładam do tego zbyt dużej uwagi.

Michałek

Posty: 15

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam małe mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, dlatego szukamy zawsze firmy do pomocy.

Rico

Posty: 6

 
U mnie tylko kuchnia na wymiar wchodzi w grę, bo mam mała kuchnie i to jeszcze o dziwnym kształcie. Nawet firma, która przyjechała się tym zajmować miała spore problemy, ale dali radę.

syrena88

Posty: 12

 
Najczęściej płaci się za metr kwadratowy kuchni, ale wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są bardzo różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy złotych, ale można zapłacić sto tysięcy złotych. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

Pendrzec

Posty: 17

 
Meble są ogólnie drogie. Sama płyta kosztuje dużo pieniędzy, a do tego jeszcze trzeba wszystko docinać, robić otwory. Na cenę wpływ ma też projekt, zbieranie wymiarów i oczywiście montaż. To kompleksowa usługa i właśnie takiej firmy trzeba szukać. Samemu to można sobie szafkę na buty zrobić, a i to jest trudne.

Oleczka1

Posty: 2

 
Jeśli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna bardzo dobrze i wykona kompleksowe usługi.

Budowlaniec

Posty: 3

 
Za swoją kuchnie do starego domu zapłaciłem wiele, albowiem wybrałem drewno. Nie wchodziła w grę płyta i jakieś nowomodne rozwiania jak połysk. Dbam o to żeby wszystko było niezmiernie dobrze dopasowane i zawsze mi się to udaje. Moja kuchnia to moja wizytówka, zatem ma wielkie znaczenie jej wygląd.

Kolekcjoner

Posty: 34

 
Kuchnią interesuje się moja żona i ona zamawiała ją w jakieś wyspecjalizowanej firmie. Dwa tygodnie same fronty dobijała. Mnie ten temat mało interesuje.

Kitas

Posty: 10

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, iż wszystko jest dobrze dopasowane. Mam drobne mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, dlatego szukamy zawsze firmy do pomocy.

Reg00

Posty: 21