trwałe meble młodzieżowe online

trwałe meble młodzieżowe online

Fotele do pokoju dzieci - w jakich salonach meblowych mają duży wybór i niewygórowane ceny za takie meble?

Klara323

Posty: 12

 
Sporo fajnych zestawów mebli dla nastolatków mają na stronie www.burzynscymeble.pl. Tutaj proponuję sprawdzić. Zamawialiśmy stąd niedawno biurko plus fotele do pokoju 16 – latka. Syn jeste happy, w końcu ma jakoś sensownie urządzony pokój, bo wcześniej to każdy mebel był z innej parafii.

RAK-Buuu

Posty: 41

 
Mnie dzieci cisną ostatnio, że chcą nowe biurko do pokoju i nie wiem sam czy dać się przekonać, bo tak po prawdzie do 2 lata temu im kupowaliśmy biurko i już wymieniać? Nie za szybko?

Pilek23

Posty: 21

 
W internecie faktycznie można trafić na sporo fajnych promocji na meble, trzeba by poszukać. Swego czasu zamawiałem biurko z 40 procentową zniżką i nawet doliczając dostawę byłem sporo do przodu.

MagikP322

Posty: 40

 
Może ktoś powiedzieć ile tak średnio trzeba dzisiaj zapłacić za sofę kupowaną w internecie? Jakie to są koszty? Chodzi mi o coś większego z funkcją spania.

labuh

Posty: 13

 
Moje dzieci jeszcze mają w miarę zadbane meble w pokoju, bo w sumie niedawno wymienialiśmy, ale te poprzednie to dość szybko rozwalili...inna sprawa, że zawiasy w tamtych meblach pozostawiały wiele do życzenia jeśli chodzi o jakość.

Marioleczka

Posty: 22

 
No tak, a myśmy kupili dzieciom do pokoju ostatnio biurko, ale zapomnieliśmy, że przecież jak jest biurko to powinien być też fotel do kompletu :P I teraz syn siedzi na drewnianym krześle przed tym biurkiem, wygląda to dość zabawnie.

Pszemeg

Posty: 44

 
Muszę chyba zatrudnić jakiegoś dekoratora wnętrz, bo sama nie mam głowy do wybierania mebli, zawsze dostaję kręćka jak mam coś wytypować konkretnego...jest zdecydowanie za dużo stylizacji do wyboru na rynku. ;)

irek1981

Posty: 17

 
Też się nastawiam że jakoś po nowym roku będę musiał kupić parę nowych mebli do mieszkania. Na pewno kanapa jest do wymiany bo już sprężyny robią mi blizny na kręgosłupie, tak wystają ;P

BarMAX

Posty: 19

 
Jak długo się czeka na meble jakbym zamówił w sklepie internetowym ? Szybko realizują zamówienia, czy trzeba się liczyć z tygodniem oczekiwania, jakie macie doświadczenia w tym temacie?

showmemore43

Posty: 24