gdzie kupię wspaniałe meble w najniższych cenach?

gdzie kupię wspaniałe meble w najniższych cenach?

Podrzucicie jakieś linki do dobrych sklepów meblowych (gdzieś, gdzie mają ciekawe, dizajnerskie sofy, ale nie za dziesięć tysięcy od sztuki, tylko w normalnych cenach :))?

wacek55

Posty: 11

 
Jak ktoś chce, mogę podać namiar na dobrego stolarza w Krk.

Aris

Posty: 27

 
Niestety nie mogę przesłać żadnego linku, bo nie mam już komputera, gdzie kupowałam, a fakturę i gwarancję mam w domu, w innym mieście, więc nazwy sklepu nie potrafię podać. Ale kupiłam sobie niedawno fotel Berlin, jest bardzo wygodny i doskonałej jakości.

adsam21

Posty: 15

 
www.mebel-partner.pl Tu mają naprawdę dobry wybór nowoczesnych, ciekawych mebli. Przeglądałem ich ofertę i raczej się zdecydujemy na system do salonu. Rozmawiałem z obsługą przez telefon, sprawiają wrażenie rzetelnych i uczciwych. I co najważniejsze znają asortyment własnego sklepu (co nie jest dziś regułą...)

Vez

Posty: 22

 
Najważniejsze to zadzwonić, porozmawiać z obsługą, może nawet z właścicielem, popytać o producentów itd.. Jestem zdania, że najlepiej kupować polskie rzeczy, wspierać nasz rynek, a nie zachodnie wielkie sklepy.

Intro_69

Posty: 13

 
Nie wiem, czy coś znajdziesz w sieci ciekawego.

67-kristoo

Posty: 14

 
Ja ostrzegam przed sklepami meblowymi w ogóle! I to bez znaczenia, czy kupisz w sieci czy stacjonarnie. Jesli zamawiasz np. Kanapę to i tak przecież od ręki nie dostaniesz tylko czekasz i nigdy nie wiadomo czy przyjdzie to, co się zamawiało.

sethe

Posty: 17

 
Nie znam żadnego sklepu, dawno nic nie kupowałam. Nie wiem, jak wy, ale ja najbardziej lubię antyki. Mam mieszkanie po babci i doceniam fakt, że zostało po niej tyle ślicznych mebli. Może w komisach czegoś poszukajcie?

Pol-Trans

Posty: 12

 
Kupiłam sobie niedawno meble do sypialni, zestaw nazywał się Orlando. Nie pamiętam nazwy sklepu, mam w pracy na kompie link :(, następnym razem wkleję. Ale sklep bardzo porządny, wszystko wysłane dość szybko i przemiła obsługa, gdy do nich dzwoniłam.

sthEn

Posty: 17

 
Nowoczesne i estetyczne meble wcale nie muszą być drogie. Niestety nie znam żadnych adresów, ale widziałam trochę w internecie, jest w czym wybierać.

Miluśkooo2

Posty: 13