Meble biurowe, gdzie warto ?

Meble biurowe, gdzie warto ?

Witam. Jestem na etapie organizowania pomieszczeń biurowych i szukam jakiejś solidnej firmy, jaka zajmie się projektem. Zależy mi na funkcjonalnych meblach biurowych, na pewno nowoczesnych.

udziec

Posty: 2

 
Najlepiej właśnie prosto od producenta. Moje meble biurowe też nie były z marketu:) Od razu zdecydowałam się na coś o wysokim standardzie. Dobrze wiem, że za jakość mebli na lata trzeba zapłacić i nie ma co się łudzić, że być może uda się taniej. Może się uda, lecz na krótką metę.

Yuri20

Posty: 13

 
Za dobrej jakości meble biurowe trzeba zapłacić trochę więcej :) Kupowanie mebli do codziennego użytku przez pracowników tanich mebli na wyprzedażach jest nieopłacalne. Wolałam dołożyć firmie, która zrobiła mi indywidualny projekt. Wszystko pasuje jak ulał, jest przestronnie i funkcjonalnie.

codePerformance

Posty: 13

 
Polecano mi wiele sklepów odnośnie mebli biurowych, ale zdecydowałam się w końcu na indywidualnego wykonawcę, który zrobił mi gotowy projekt na wymiar, wyszło bardzo dobrze, więc polecam taki właśnie wybór niż meble z marketów.

edyta123

Posty: 5

 
Do biura koniecznie muszę mieć meble solidne, ale nie chodzi mi o ciężkie meble biurowe tylko jak np. proponuje ta firma. Owszem bardzo ciekawe projekty, nowoczesne, lekkie, wpasują się w każde pomieszczenie. Mam nadzieję tylko, że cena nie jest z kosmosu. Dużo stylizacji i to mi się podoba.

miclon

Posty: 19

 
Pewnie, że można taniej kupić meble biurowe, można kupić nawet używane, ale czy w tym rzecz. Nam udało się zamówić super projekt w firmie i nie wydać fortuny. Koniecznie trzeba zastanowić się co tak naprawdę nam się przyda, co potrzebujemy. Grunt to dobry projekt.

wiesław11

Posty: 9

 
Witam, jeśli jesteście Państwo zainteresowani rzetelnie wykonanymi projektami odnośnie mebli biurowych to zapraszam zajrzeć na ich stronkę http://tekaro.com. Bogata oferta. Lekkie konstrukcje, mnie spasowała oferta więc skorzystałem. Systemy mebli pierwsza klasa. Poza tym całkiem konkurencyjne ceny.

lalunia333

Posty: 5

 
Ogromnie zależy mi na zmianie mebli biurowych a dokładnie foteli. Wysłużyły się już trochę, ale teraz to chyba jak widać w sklepach lepiej zamówić całość z biurkami, żeby wszystko się fajnie komponowało. Obejrzałam ich ofertę i sporo mają propozycji godnych uwagi. Ciekawa jestem tylko ceny.

Lupusx

Posty: 11