Dobrej jakości meble na wymiar - Warszawa

Dobrej jakości meble na wymiar - Warszawa

Gdzie mi szybko wykonają meble na konkretny wymiar do kuchni w Wawce? Skoro to będę meble kuchenne to zależy mi na jakości blatów, żeby się nie ścierały zbyt łatwo. Macie może kogoś dobrego, godnego polecenia?

warter88

Posty: 5

 
Teraz tak naprawdę kupienie mebli na zamówienie, na indywidualny projekt nie jest takie drogie jak niektórzy mogą myśleć. Wiele firm w ogóle sam projekt robi za free, więc pozostaje doliczenie materiałów i robocizny.

Buła

Posty: 14

 
Coś mi sąsiad ostatnio opowiadał o ekipie, która dla niego meble do salonu robiła i mocno sobie ich zachwalał. Ponoć szybko się uwinęli i dużo nie skasowali. Może sam wezmę do nich namiar, bo przydałoby się u mnie też mały remont zrobić.

wisła1905

Posty: 12

 
Nie wiem kogo polecić, na pewno warto poszukać wykonawcy, który jest w stanie zrobić najpierw projekt za darmo i wycenę też bezpłatnie, żeby potem nie było negatywnego zaskoczenia.

Pendrzeec

Posty: 14

 
Też by mi się przydała jakaś dobra firma robiąca meble. Akurat potrzebuję zupełnie nowego aranżu do jadalni i totalnie nie wiem na kogo się zdecydować...

johncena67

Posty: 15

 
Trafić na dobrego projektanta nie jest tak znowu łatwo. Ja mam dość przykre doświadczenia z jedną firmą, gdzie w zasadzie przy projekcie w ogóle nie brali pod uwagę tego co ja chcę, tylko próbowali narzucić mi swoje pomysły i koncepcje. Szybko się współpraca zakończyła.

mew soncz7777

Posty: 6

 
Mój mąż jest stolarzem, ma swój mały zakład i praktycznie nam całe mieszkanie w meble wyposażył. Taki mąż do skarb ;) Klasyczna złota rączka i do tego z kreatywnym, bardzo pomysłowym podejściem.

Aris

Posty: 27

 
Dużo teraz można znaleźć firmy robiących bardzo solidne meble z MDF, fornirów, frontów drewnianych...także jest z czego wybierać. Mi się w każdym razie jak na razie wymiana mebli nie szykuje w domu.

bartek33

Posty: 10

 
Akurat przy meblach kuchennych to bym przede wszystkim stawiał na funkcjonalne rozwiązania i solidne. Teraz już można kupić tak zabezpieczone blaty kuchenne, że nawet ostre piłowanie nożem po nich wielkiej krzywdy nie zrobi.

Nikuś23

Posty: 16

 
Podobają mi się meble kuchenne jakie mi marka Kulenty przygotowała. Projekt zrobili komputerowo, bezpłatnie, podobnie transport też był bez dodatkowych opłat. Muszę też pochwalić ekipę montującą meble bo się sprawnie uwinęli nie robiąc dużego bałaganu przy okazji. Więcej o materiałach z jakich robią meble jest na ich portalu kulenty.pl.

Hoteowo24h

Posty: 17