Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Szanowni! Dobra firma na górnym Śląsku która robi meble na wymiar, jaka? Najbardziej zależałoby na szafie przesuwnej do wnęki w mieszkaniu. Wnęka się zrobiła jak piec kaflowy wywaliliśmy i teraz myślę, jakby to sensownie zabudować...

bruklin187

Posty: 5

 
Akurat nie tak dawno kupowałem meble na wymiar do mieszkania i całość zamawiałem od Adolux ze Świętochłowic. Mają swój transport, dotrzymali terminu na jaki się umawialiśmy, a meble rzeczywiście robią wrażenie solidnych. Nie jest to jakiś tani materiał z dykty, który po roku się będzie nadawał na śmietnik. Na stronie adolux-meble.pl jest galeria, katalog mebli i w ogóle cały namiar na nich. Najlepiej zadzwonić, mają dobrą obsługę, także można się dogadać.

kondziu

Posty: 6

 
Solidne meble produkuje Adolux ( adolux-meble.pl). Mamy ich meble w kuchni i w sypialni. Nie naciągają klientów na jakiś tańszych zamiennikach materiałów, co się ponoć dość często zdarza przy meblach pod wymiar. Podobało mi się też że brali pod uwagę nasze pomysły i sugestie, pod ich kątem zrobili projekt mebli. Nie było takiej sytuacji, żeby narzucali jakieś rozwiązania byleby im było łatwiej przykładową szafkę wykonać. Meble zamawialiśmy niedawno, więc trudno mi coś więcej mówić o ich trwałości, ale robią wrażenie bardzo wytrzymałych, choćby zawiasy które zamontowali chodzą rewelacyjnie, płynnie, delikatnie domykają drzwiczki bez trzaskania.

usek

Posty: 44

 
Całkiem dużo jest teraz firm, które produkują meble na wymiar bo też zapotrzebowanie na takie dedykowane rozwiązania jest spore. Ja mam dobre doświadczenia z ludźmi z Adolux. Szybki projekt i produkcja, meble dotarły do mnie w stanie idealnym, cały czas miałem kontakt telefoniczny z biurem. Mebelki stoją już w kuchni od roku i nie widzę większych śladów użytkowania, zwłaszcza blaty widzę, że są odporne. Firma ma swoją stronę na adolux-meble.pl.

Oct714

Posty: 8

 
Na pierwszy plan jeśli chodzi o meble to u nas w domu idzie wymiana mebli w pokoju dzieciaków. Mają już stary komplet, z którego dawno wyrośli. W łóżkach to się synowie jeszcze mieszczą, ale już tak na styk. Biurko by trzeba wstawić też, bo brakuje im miejsca do nauki..Ech.

audi80

Posty: 7

 
U mnie w kuchni to się bardzo dużo miejsca marnuje. Mamy gotowe meble postawione kupowane w sieciówce już kilka lat temu. Fajnie byłoby zamówić coś na wymiar, żeby przestrzeń była sensownie rozplanowana i pewnie coś takiego zrobimy, ale najpierw chcemy kredyt za ślub córki spłacić i wtedy dopiero będziemy myśleć.

090913123

Posty: 19

 
Wiesz co, dużo jest tych firm które robią na wymiar, trudno mi tutaj kogoś szczególnie polecać. Ja nigdy takich mebli nie zamawiałem, chociaż przyglądam się ofertom i może w przyszłości gdzieś zamówię meble do łazienki ale najpierw to tam muszę remont zrobić dość gruntowny.

Kitas

Posty: 6

 
Nie za bardzo się orientuję co do takich firm. Parę razy się przymierzałem do mebli na wymiar do kuchni, ale jakoś ostatecznie nie dochodziło do składania zamówienia. Może w przyszłości coś będę kombinował z tematem.

wanda77

Posty: 9

 
Ktoś się orientuje jak wyglądają ceny mebli pod wymiar do kuchni? Jak to w ogóle jest rozliczane? Od metra kwadratowego, od metra bieżącego, czy jeszcze inny przelicznik firmy stosują?

CAUCHETWERE

Posty: 11

 
Chętnie bym sobie meble w salonie wymieniła, tylko że funduszy brak. Póki co to remont chcemy zrobić, a meble to w dalszej kolejności. Na pewno będziemy na wymiar zamawiać, ale jeszcze nie mam pojęcia od kogo.

Nikusim

Posty: 17