designerskie meble

designerskie meble

Czym się inspirowaliście przy wykończeniu nieruchomości? Szukam ciekawych pomysłów, praktycznych wskazówek. Jak macie coś ciekawego na oku to proszę o wiadomość.

Oleczka1

Posty: 1

 
Jak masz trochę więcej pieniędzy to możesz się zgłosić do biura projektowego, w którym masz doświadczonych dekoratorów. Czasami da się wynegocjować spore zniżki na asortymencie.

dawid123

Posty: 9

 
Kupiłem kilka designerskich mebli w celu odświeżenia nieruchomości przed sprzedażą, więc moim zdaniem się opłaca. Mam na tym tle sporo pozytywnych doświadczeń.

egerdi

Posty: 10

 
My z rodziną postanowiliśmy, że zamiast standardowych krzeseł do jadalni wykorzystamy designerskie ławeczki. Coś w tym stylu https://designerskie.com/Lawki-c1106. Mam szary model, transparentny z poduszką. Super się sprawdza, bo można wygodnie usiąść, zjeść. Ławka zastępuje nawet kanapę, jak się uprzesz. Mocno minimalistyczny projekt i według moich doświadczeń oszczędza naprawdę mnóstwo miejsca.

michas901

Posty: 2

 
Po nowym roku akurat dobrze brać meble, bo najczęściej występuje sporo przecen na rynku.

Yuri20

Posty: 9

 
Oceń style aranżacyjne i czy konkretny w ogóle zastosujesz. Inne meble dobierzesz do stylu nowoczesnego, inne do prowansalskiego, a jeszcze inne do industrialnego. Sam fakt, że masz do czynienia z meblem designerskim nie wystarczy.

Jacuś24

Posty: 7