Szafy przesuwne na wymiar

Szafy przesuwne na wymiar

Kuchenne meble na wymiar za rozsądne pieniądze – kto robi? Kupował ktoś może z szanownych internautów ostatnio takie pełne umeblowanie do kuchni? Zastanawiam się nad czymś takim, albo ewentualnie kupię gotowy komplet...Mam trochę ból głowy z tym.

matek562

Posty: 4

 
Na pewno trzeba patrzeć wykonawcy na ręce, w tym sensie, żeby sprawdzić na jakich materiałach pracuje. Zrobić meble po kosztach na jakiś chińskich zamiennikach to nie jest sztuka, a z tego co widzę trochę takich ofert właśnie jest, także trzeba być ostrożnym.

Fanatyk

Posty: 12

 
Nowe meble to by mi się przydały a już najbardziej dzieciom w ich pokoju. Dzieci jak to dzieci szybko wyrastają i też średnio dbają o meble, więc u nich w pokoju to wszelkie szafki mają krótką trwałość. Najlepiej jakby takie meble z jakiś tworzyw pancernych produkowali chyba.

miko_poz

Posty: 18

 
Mnie ciekawi jaki jest koszt zamówienia mebli na wymiar na przykład do kuchni i jak się ta cena ma do gotowych zestawów które są w sklepach, zwłaszcza w tych meblowych sieciówkach. Duża jest różnica w cenie? Bo pewnie jakaś jest.

Nowa

Posty: 4

 
Z takich mebli które bym chciała kupić w najbliższym czasie to na pewno hokery do kuchni. Nic wielkiego, ale zawsze tak to już jakoś jest że największe znaczenie w aranżacji mają detale. Czasem jeden mały stołek potrafi zupełnie zmienić wystrój. ;)

FalaSmiechu

Posty: 4

 
Można teraz bardzo dużo różnych firm robiących meble pod wymiar znaleźć. Najlepiej sobie najpierw sprawdzić stronę, jakieś portolio, jednak większość takich producentów ma na swoich stronach jakieś realizacje pokazane.

johncena67

Posty: 6

 
Super kuchnię mi zrobili w Adolux. Więcej o ich meblach można na stronie adolux-meble.pl sobie sprawdzić, mają trochę foto z realizacji. Dobry kontakt, szybko zajęli się projektem i też cały czas byli do dyspozycji jeśli chodzi o poprawki. Wiadomo że miałam jakąś swoją wizję, także trochę im rzeczy pozmieniałam w wizualizacji i wszystko wprowadzili w życie bez jakiegoś marudzenia że się nie da czy coś w tym stylu. Kuchnia jest raczej nowoczesna, dużo wykończeń metalowych, szkło i tego typu tworzywa dominują.

pawel253

Posty: 8

 
Nasze meble w mieszkaniu w dużej części były zamawiane na wymiar, wszystko w firmie Adolux. Efekt jest rewelacyjny, ale przede wszystkim mnie cieszy że udało się sporo miejsca zaoszczędzić. Gdy meble są docięte pod konkrety projekt to nie marnuje się miejsca tak jak w przypadku jakiś gotowych kompletów ze sklepu, a my akurat mieszkanie mamy dość ciasne bo niecałe 50 metrów więc nie są to jakieś pawilony ;) Co do samej firmy to polecam, są terminowi, można się uczciwie rozliczyć z nimi, nie naciągają na ekstra koszty, mają swój transport co sporo ułatwia i przyśpiesza.

pawel253

Posty: 5

 
Mam w głowie pomysł na komodę, tylko teraz potrzebuję jakiejś dobrej firmy która mi ten mój projekt przekuje w rzeczywistość. W tym jest problem, bo już z dwiema ekipami rozmawiałam i nie potrafiłam dojść do porozumienia.

yarofe

Posty: 5

 
Bardzo mi się podobają meble kuchenne które wyprodukowali dla mnie w Adolux. Ja bym ich polecała. Mają fajne pomysły, bardzo kreatywne podejście, ale też nie przesadzają z tą oryginalnością ;-) Meble eleganckie, z mocnych płyt, porządnie skręcone, jak na razie żadnych większych śladów eksploatacji nie widzę.

donbagino

Posty: 8