jadalnia na zamówienie Warszawa

jadalnia na zamówienie Warszawa

Ma ktoś może namiar na pewną firmę, która robi ładne i funkcjonalne mebelki? Bo jak szukam mebli po sieciówkach to powiem szczerze, że jakościowa mizeria...

Klarka34

Posty: 11

 
Trochę tych firm robiących meble pod wymiar się znajdzie. Warto może też poszukać u architektów, oni często współpracują też z dobrymi firmami meblarskimi. Pozdr.

miszekkk5

Posty: 11

 
Można wyłowić ciekawe aranżacje, ja sam ostatnio przeglądam strony architektów i tego typu firm i szukam ciekawych rozwiązań do łazienki. Myślę nad tym, żeby mieć zarówno wannę jak i kabinę na wyposażeniu, także czekają mnie remonty w najbliższym czasie.

lunatyx

Posty: 18

 
Fajnie byłoby zlecić umeblowanie od początku do końca mieszkania i myślę nad tym, ale to jest jednak dość kosztowna inwestycja. Wygodniej byłoby to zrobić jakoś etapami, niż tak za jednym zamachem wszystko. Zobaczymy na co się zdecyduję. ;-)

Trener

Posty: 6

 
Ja to od razu widziałem, że będę kupować meble pod indywidualny projekt, tylko była kwestia wyboru odpowiedniej firmy. Padło na markę Emmi – www.emmi.pl. Myślę, że mogę polecić. Fajnie, że mają kompleksową ofertę, także można zarówno projekt i jego wizualizację w 3D jak też samą produkcję mebli i ich montaż zamówić u jednego wykonawcy. To zdecydowanie przyśpiesza cały proces. Pozdrawiam.

Hoteowo24h

Posty: 13

 
W planie mamy nową sofę, ale jak patrzę po cenach to jednak trzeba będzie się z tą inwestycją troszku wstrzymać. Drogie są takie naprawdę duże sofy narożne...nie sądziłem, że aż tyle trzeba wydać.

none-top

Posty: 10

 
Akurat mebelki mam już od wielu lat te same i nie planuję wymieniać, także tak to. No ewentualnie kupiłbym chętnie parę nowych hokerów do kuchni, bo by się faktycznie przydało parę dodatkowych miejsc do siedzenia dla gości.

czerwin_09

Posty: 12