nowoczesne kuchnie na wymiar szczecin, szukam!

nowoczesne kuchnie na wymiar szczecin, szukam!

Jakieś konkretne usługi dotyczące mebli kuchennych polecacie. Jest jakaś dobra firma, jaka w Szczecinie zasługuje na uwagę. Koniecznie musi być też jakaś cena taka do przyjęcia :D

miś_biały

Posty: 1

 
Usługa projektowania wnętrz wcale nie musi dotyczyć nadzoru ani też realizacji. Możesz zamówić samą wizualizację. Ja jednak też poszukuję kompleksowej oferty w Szczecinie.

Hoteowo24h

Posty: 23

 
Ja też należę do osób, które lubią mieć swój udział w aranżowaniu domu. Nareszcie doczekałam się swojego, więc tym bardziej miło jest takie gniazdko urządzać. Widziałam już całkiem sporo ciekawych ofert dotyczących nowoczesnych kuchni na wymiar w Szczecinie.

Gumis

Posty: 12

 
No być może, iż efekt finalny zależy od szczegółów i detali :) Nie znam się na nowoczesnych kuchniach na wymiar. Wiem tylko jedno, iż w Szczecinie nie znajdę chyba żadnej taniej firmy :( Na taki projekt trzeba uskładać troszkę grosza lub wziąć kredyt i wykonać jeden generalny remont ;)

mniszekk6

Posty: 14

 
Pracuję nad pomysłem :) Przeglądam sporo projektów kuchni na wymiar, jakie inspirują mnie do działania :D Zanim zlecę jakiejś firmie w Szczecinie wykonanie projektu, muszę mieć dobrą koncepcję w głowie.

saradonin

Posty: 7

 
W jakim stylu macie kuchnię? Przeglądnęłam mnóstwo projektów kuchni na wymiar w Szczecinie na stronach różnych usługodawców i nie mogę się na nic zdecydować. Ogólnie mieszkanie jest urządzone minimalistycznie. Myślałam nad biało-czarną kuchnią, ale nie wiem, bo taka może mi się szybko znudzić i jest raczej zimna :(

nantusia

Posty: 11

 
Daj namiary, bo my też pilnie potrzebujemy generalnego remontu i indywidualnego projektu kuchni. Nie zależy nam na jakimś super projekcie. Chodzi o praktyczne nieduże meble, które pomieściłyby wszystko i żeby człowiek mógł wygodnie gotować :) Jak znasz dobrą firmę w Szczecinie, napisz. Z góry dziękuję.

Blitz55

Posty: 16

 
Polecam tę firmę https://conceptforhome.pl. Działają w branży projektowania wnętrz w Szczecinie od niezwykle dawna. Mają wyśmienite sposoby. Realizacja – pełen profesjonalizm.

Nikuś23

Posty: 3

 
Biało-czarna kuchnia nie musi być zimna. To zależy, jakie będziesz mieć oświetlenie i dodatki. Sama zleciłam właśnie taki indywidualny projekt kuchni i udało mi się znaleźć w Szczecinie sprawdzone studio, które spełniło oczekiwania :D

345_14

Posty: 8

 
Dopóki nie zdecydowaliśmy się na meble kuchenne na wymiar, nie miałam pojęcia, iż przebywanie w kuchni może być taką przyjemnością. Projekt dotyczył całej kuchni. Udało się dokonać wręcz cudu ;) super, iż trafiłam na projektanta, który w Szczecinie cieszy się dobrymi opiniami.

Mariusz

Posty: 10