nowoczesne meble w najniższych cenach

nowoczesne meble w najniższych cenach

Chciałem was trochę podpytać o sklepy meblowe z oryginalnymi, designerskimi meblami. Ja akurat szukam stolika kawowego i też przydałyby się fotele do salonu. Dzięki za każdą opinię!

turysta00

Posty: 13

 
Powoli, bo powoli ale wymieniamy w domu meble ostatnimi czasy. Na pierwszy rzut poszedł salon, teraz robimy kuchnię, a może za jakiś czas wymienimy całą aranżację w łazience. O ile wyrobimy finansowo z żoną ;)

codePerformance

Posty: 16

 
Ja to bardzo lubię nowoczesne meble metalowe, szklane, z tworzyw sztucznych. Jakoś drewniane do mnie nie przemawiają. Trącą myszką, że tak powiem.

mikuś33

Posty: 11

 
Heh, największe przygody to mam zawsze z montażem mebli. Wszystko ładnie na instrukcji wygląda, a jak przychodzi co do czego to parę dni się męczę ze złożeniem wszystkiego do kupy.

Oct714

Posty: 6

 
Ja wynajmuję mieszkanie, więc mebli swoich jako takich to nie mam. Ale może za jakiś czas dostanę kredyt, kupię coś swojego i wtedy się zacznie jeżdżenie po salonach meblowych...:)

098765

Posty: 19

 
Jak jeszcze dziadek żył to powiem, że większość mebli zamawiałem u niego. Miał fach w ręku, robił piękne rzeczy i do tego bardzo funkcjonalne i trwałe.

Specjalista

Posty: 5

 
Kiedyś meble kupiłem w Ikei i powiem, że nie do końca jestem happy. Ładnie wyglądały na początku, ale po dwóch latach to jednak dość słabo się trzymają. Za niedługo będę musiał wymienić.

Sewerynus

Posty: 8

 
Trochę tych salonów meblowych w sieci działa, warto poszukać. Faktycznie czasami można cosik zaoszczędzić na takich zakupach. Moja siostra jakiś czas temu tanio łóżko do sypialni gdzieś znalazła.

gregcie@

Posty: 9

 
Super mam doświadczenia z obsługą w sklepie Mebel Partner (www.mebel-partner.pl). Wysyłka robiona od ręki, meble mają nowoczesne, ciekawie zaprojektowane – polskie, ale też z Chin ze sprawdzonego importu. Dobre miejsce jak ktoś szuka mebli barowych, do kawiarni, hotelu, tego typu miejsc.

DevilScream

Posty: 24

 
Hej. Akurat mebli to dawno nie zamawiałem. Mam te co mam, już od lat i jakoś się trzymają. W zasadzie mógłbym ewentualnie półki odmalować, jakimś lakierem przejechać trochę...ale nie mam czasu.

Pendrzeec

Posty: 9