reumatolog Kraków, polecicie ?

reumatolog Kraków, polecicie ?

Potrzebuję wizyty u specjalisty reumatologa. Podobno to zapalenie mięśni, które postępuje. Wiem, iż muszę skorzystać z jakiejś prywatnej wizyty, ponieważ nie widzę żadnej skuteczności leczenia w przychodni :(

prostaczek4

Posty: 2

 
Tego na pewno nie można powiedzieć o lek. med. Katarzynie Ząber. To reumatolog, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest w pełni zaangażowanym lekarzem, dla jakiego znaczące jest zdrowie pacjentów. Z własnego doświadczenia polecam, bowiem bardzo sporo mi pomogła.

ZaNK3R

Posty: 7

 
Mam reumatoidalne zapalenie stawów i również poszukuję pomocy. Nie mam zamiaru faszerować się tymi wszystkimi lekami, jakie przepisał mi lekarz. Może coś jednakże jest alternatywnego? Na pewno konieczny mi sprawdzony reumatolog.

Pendrzec

Posty: 13

 
Tak to świetny reumatolog, który wdrożył zupełnie inne leczenie niż to dotychczasowe. Lek. med. Katarzyna Ząber jest świetnym specjalistą https://www.artclinique.pl/specjalisci/reumatologia/lek-med-katarzyna-zaber/

miko_poz

Posty: 11

 
Jeśli chodzi o lek. med. Katarzynę Ząber, to faktycznie jest świetnym specjalistą. Udało jej się postawić mnie na nogi, a myślałam, że już będzie bardzo źle z moim kręgosłupem.

pawel253

Posty: 5

 
Tego na pewno nie można powiedzieć o lek. med. Katarzynie Ząber. To reumatolog, który każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest w pełni zaangażowanym lekarzem, dla którego ważne jest zdrowie pacjentów. Z własnego doświadczenia polecam, ponieważ bardzo dużo mi pomogła.

Marioleczka

Posty: 22

 
Nie trafiłam na lepszą pomoc niż właśnie tę, którą umożliwiła mi lek. med. Katarzyna Ząber. Jest świetnym lekarzem, który od samego początku wiedziała, z jak poważną chorobą się borykam i jakiej pomocy potrzebuję. Gdyby nie ona, nie wiem, w którym stanie bym teraz była. Bankowo ominął mnie wózek, którego bałam się jak ognia.

Deffik

Posty: 14

 
Pozwól sobie na wizytę u lek. med. Katarzyny Ząber. To świetny reumatolog, który leczy wszelkie schorzenia i choroby związane ze stawami, kośćmi i mięśniami. Można powiedzieć, że leczy całą naszą rodzinę, ale co najważniejsze, że skutecznie. Myślę, że im szybciej dostaniesz się na wizytę, tym lepiej dla ciebie.

labuh

Posty: 3

 
Świetny lekarz to mało powiedziane. Dzięki lek. med. Katarzynie Ząber bardzo szybko stanęłam na nogi, co było według innych lekarzy niemożliwe. I teraz pytanie, czy to byli lekarze? Jak tak można? Nie rozumiem.

Jacuś

Posty: 6