Szukam sprawdzonego ginekologa we Wrocławiu

Szukam sprawdzonego ginekologa we Wrocławiu

Kogo polecacie, jeśli chodzi o ginekologa z USG we Wrocławiu? Mam nadzieję, że mi pomożecie. W przychodni nie chcę się leczyć. Tym bardziej dlatego, że u nas nie ma nikogo kompetentnego.

Hymnny4

Posty: 2

 
Chodzę tutaj http://ginekolog-michalik.pl. To faktycznie bardzo dobry ginekolog we Wrocławiu, któremu zaufałam przy pierwszej ciąży. Polecam. Gabinet nowoczesny i super doktor.

xacti

Posty: 5

 
Ciekawa jestem jak kształtują się ceny w takim prywatnym gabinecie, czy za badanie płaci się jakoś ekstra, czy wliczone jest może w wizytę? Jestem w 4 miesiącu ciąży i wszyscy mi mówią, że lepiej będzie, gdy pójdę w końcu prywatnie do ginekologa we Wrocławiu.

labuh

Posty: 7

 
Nigdy nie badała mnie pani ginekolog :) Zawsze trafiałam do ginekologa we Wrocławiu mężczyzny. Rzeczywiście chwalę sobie wizyty zarówno przed ciążą, w czasie, jak i po. Musisz się po prostu przełamać, albo przestać sugerować, iż mężczyzna jest lepszym lekarzem ginekologiem :D Zawsze możesz sięgnąć z opinii.

andrew66

Posty: 9

 
Bałam się diabelsko. Trafiłam do szpitala i niestety wyszło to, co mojej mamie. Teraz mam mnóstwo badań ginekologicznych do zrobienia. Również czekam, aż któraś z was poleci dobrego ginekologa z USG we Wrocławiu.

Mier56

Posty: 2

 
To widzę, że jest problem ze znalezieniem ginekologa z USG we Wrocławiu? Jak coś, to ja również czekam na namiary na dobrego lekarza. Już w I trymestrze ciąży mam zlecone badanie. Może rzeczywiście czas przenieść się z przychodni do dobrego prywatnego gabinetu.

23-ulaś

Posty: 13