Chirurg Naczyniowy Kraków, kogo znacie ?

Chirurg Naczyniowy Kraków, kogo znacie ?

Witam serdecznie. Znacie może dr Andrzeja Kostkę? Słyszałem, iż to dobry lekarz od żył, wobec tego chciałbym umówić się choćby na jedną wizytę. Jeżeli możecie napisać o nim jakieś opinie, to z góry dziękuję.

Buła

Posty: 1

 
Polecam dr Andrzeja Kostkę https://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-andrzej-kostka/. Mnie pomógł, choć stan wydawał się naprawdę bardzo zły. To bardzo doświadczony lekarz. Polecam umówić wizytę.

tigra32

Posty: 5

 
Dr Andrzej Kostka podjął się u mnie leczenia niesłychanie zaawansowanego stanu chorobowego. Bardzo się weselę, że trafiłam na tego człowieka. Gdyby nie on pewnie teraz byłoby jeszcze gorzej. Wróciłam do pracy, co weseli mnie nie ulega wątpliwości najniezwyklej. Po prostu wracam do życia :)

mirekp2005

Posty: 3

 
Ja również słyszałem, iż dr Andrzej Kostka jest niezmiernie świetnym lekarzem. Leczyła się u niego moja ciotka. Uniknęła operacji. Właśnie takich lekarzy nam potrzeba. W przychodniach naprawdę brakuje fachowców. Prywatnie trzeba zapłacić, ale to lepsze niż nieleczenie.

mirekp2005

Posty: 15

 
Ja też szukam dobrego chirurga naczyniowego dla męża. Nie chciałabym, żeby był operowany. Jeśli zajdzie taka potrzeb, no to tak :( Nie podoba mi się leczenie w przychodni. Lekarz stale narzeka, jak gdyby była to wina męża. Podejście okropne. Myślimy nad prywatnym leczeniem, ale koniecznie musimy mieć pewność, że to dobry specjalista.

danka33

Posty: 9

 
Skorzystaj z pomocy dr Andrzeja Kostki. To jest świetny lekarz, dokładnie chirurg naczyniowy z bogatą praktyką. Ludzie tłumami zapisują się do niego na wizytę. Leczy skutecznie, naprawdę polecam.

Gucio

Posty: 16

 
Ja też poszukuję dobrego chirurga naczyniowego dla męża. Nie chciałabym, żeby był operowany. Jeżeli zajdzie taka potrzeb, no to tak :( Nie podoba mi się leczenie w przychodni. Doktor wiecznie narzeka, jak gdyby była to wina męża. Podejście brzydkie. Myślimy nad prywatnym leczeniem, natomiast koniecznie musimy mieć pewność, iż to dobry specjalista.

labuh

Posty: 13

 
Świetny lekarz, do którego dostałem się też z polecenia. Dr Andrzej Kostka od razu wiedział jak działać. W niecały rok postawił mnie na nogi. Polecam.

wigry00

Posty: 6

 
Znakomity doktor. Jeśli chodzi o chirurga naczyniowego, to też miałem poważny kłopot ze znalezieniem lekarza z praktyką. Znajoma podpowiedziała dr Andrzeja Kostkę :) Osobiście jestem zadowolony.

Black_Riot

Posty: 13

 
Skorzystaj z pomocy dr Andrzeja Kostki. To jest znakomity lekarz, dokładnie chirurg naczyniowy z bogatą praktyką. Ludzie tłumami zapisują się do niego na wizytę. Leczy skutecznie, rzeczywiście polecam.

23-Obert

Posty: 9