Dobry ginekolog we Wrocławiu, gdzie ?

Dobry ginekolog we Wrocławiu, gdzie ?

Do którego ginekologa we Wrocławiu chodzicie? Polecacie kogoś przede wszystkim, czy to facet czy kobieta? Nie zależy mi na NFZ, chcę iść do prywatnego ginekologa.

Malinka Moja

Posty: 4

 
Idealna sprawa, z takim ginekologiem we Wrocławiu, jak tutaj nigdy nie miałam do czynienia. Byłam trzy razy w ciąży i dopiero przy trzecim dziecku, gdy skorzystałam ztej kliniki mogę powiedzieć, że byłam otoczona profesjonalną opieką.

Rrealg

Posty: 26

 
Z doświadczenia polecam wszystkim kobietom bez różnicy na wiek i potrzeby ten gabinet http://071.pl/miejsca/ginekolog-wroclaw. Jest to dokładnie klinika, gdzie o ginekologa z Wrocławia, który jest dobry i naprawdę umie kobietom pomóc nie trzeba zabiegać. Kadra lekarzy na medal, naprawdę można korzystać.

WEj45

Posty: 15

 
Jestem po pierwszej wizycie, zdiagnozowano u mnie guzek macicy. Niesłychanie się bałam. Skorzystałam z tej kliniki. Pozyskałam się chyba do najlepszego ginekologa z Wrocławia, teraz wszystko jest już na dobrej drodze. Polecam wszystkim kobietom to miejsce. Leczeniem takich rzeczy nie wszyscy ginekolodzy się zajmują.

Basienk45

Posty: 33

 
Wiadomo, że są ginekolodzy tacy, którzy są dobrzy, gdy nic się nie dzieje w ciąży. Kiedy coś jest nie tak, już nie każdy umie pomóc. W tym miejscu za wizyty się płaci, ale to chyba normalne za ten rodzaj wizyt prywatnych, ale to najlepszy ginekolog z Wrocławia. Byłam pod kontrolą poprzez całą zagrożoną ciążę, wszystko skończyło się szczęśliwie.

Vez

Posty: 19

 
Bardzo dziękuję za pomoc, szukałam ginekologa z Wrocławia, gdzie będę mogła zabrać na wizytę w sumie jeszcze dziecko. Na stronie tej kliniki wszystkie informacje dotyczące takiego badania dziewczynek bardzo mnie uspokoiły. Wytłumaczone dokładnie, dlatego zaufałam i umówiłam się na wizytę. Jeszcze raz dziękuję:)

333_333

Posty: 11

 
Niezwykle weseli mnie fakt, że do tego ginekologa Wrocław można przyjść z córką, jaka jest jeszcze dzieckiem. Nie mogłam nigdzie trafić na takie kompetentne i bezpieczne miejsce, niezmiernie dziękuję za nakaz.

Jasio234

Posty: 11

 
Byłam w ciąży o wysokim ryzyku, bardzo się bałam o dziecko i o siebie. Polecono mi tego ginekologa we Wrocławiu. Nie wierzyłam, że koniec może okazać się tak piękny dla naszej całej rodziny. Dziś jestem szczęśliwą mamą i wszystkim polecam tę klinikę. Gdyby nie oni dziś pewnie nie mogłabym powiedzieć, że jestem mamą.

Nixel92

Posty: 16

 
Też zawsze miałam takie odczucie, że większość jest takich ginekologów prowadzących ciążę, że gdy nic się nie dzieje można powiedzieć, że są dobrzy. Gorzej gdy pojawiają się problemy. Swoją zagrożoną ciążę donosiłam dzięki temu ginekologowi Wrocław i polecam serdecznie. Poza tym życzę powodzenia:)

namok

Posty: 11

 
W moim wypadku również ten ginekolog z Wrocławia się sprawdził. Najważniejsze jest to, ze mają właściwy sprzęt na miejscu w klinice, więc nie trzeba nigdzie dodatkowo jeździć szukać. Całą ciążę prowadził mnie lekarz, któremu po prostu ufałam.

yarpen2

Posty: 31