Stałe protezy zębowe, co polecicie ?

Stałe protezy zębowe, co polecicie ?

Polecacie może jakiś konkretny gabinet, gdzie oferują wszczepienia implantów zębów w Katowicach? Cena nie gra dla mnie roli, natomiast chodzi o skomplikowany przypadek po wypadku.

deamonix1

Posty: 4

 
Z implantami jest tak, iż trzeba trafić na dobrego lekarza, który dokona dobrego rozpoznania. W Katowicach nie ma takiego problemu, bowiem raczej wszyscy są godni polecenia.

propek1

Posty: 7

 
Należę już do szczęśliwców, czyli jestem przy końcu leczenia implantologicznego. Różne życie, w końcu można uśmiechnąć się jak powinno :) teraz jest wiele nowoczesnych metod, protez zębowych. Jest w czym przebierać :)

Klarka34

Posty: 15

 
Wydałam, ale jestem zadowolona, szczęśliwa można powiedzieć. Polecam metodę All-on-6 bo to szybkie rozwiązanie i z reguły dla każdego, nawet osób, które mają jakieś problemy z zanikiem kości.

czesławek

Posty: 13

 
Nie ma się co łudzić implanty czy to w Katowicach czy innym miejscu to jednak koszt. Ale niezwykle opłacalny. Z perspektywy czasu nie mogę uwierzyć, jak dawałem sobie radę bez zębów. Szczerze należałoby podjąć taki krok chociażby za tak dużą kwotę. Teraz nie posiadam się z radości i nie ulega wątpliwości mogę się uśmiechać pełną gębą.

sertus

Posty: 9

 
Osobiście noszę protezę ruchomą i podjęłam decyzję co do All-on-4 w Katowicach. Znajoma niezmiernie dobrze wytłumaczyła mi w czym rzecz, albowiem sama taką teraz nosi i odczuwa w końcu komfort podczas jedzenia i generalnie codziennego funkcjonowania. Poza tym porównywalnie nie są to większe pieniądze. Z tym iż na jeden raz trzeba je wydać.

propek1

Posty: 7

 
Bałam się leczenia implantami zębów, niemniej jednak dobrze, iż trafiłam na takich właśnie osób i to miejsce http://zebyw1dzien.pl/opinie/. Każdy kto planuje odbudowę zębów powinien skorzystać właśnie z tej kliniki na śląsku. Ogromna kadra ekspertów, opieka na najwyższym poziomie. Pierwsza konsultacja jest bezpłatna.

johncena67

Posty: 14

 
Należę do osób, które cieszą się ze swoich trzecich zębów :) Mam nadzieję, że uda mi się namówić innych do takiej decyzji. Jeśli chodzi o ból zero, a cena jest jaka jest, wszystko zależy od indywidualnego przypadku. Radość z posiadania pełnego uzębienia w postaci protezy stałej jest nieoceniona, więc naprawdę polecam zaoszczędzić na tym lub tamtym i w końcu podjąć najmądrzejszą decyzję.

Eukalipto

Posty: 35