audiolog w Lublinie, szukam

audiolog w Lublinie, szukam

Potrzebuje się zgłosić do audiologa w Lublinie. Polecacie kogoś, kto się na tym zna. Prawdopodobnie będzie mi konieczny aparat słuchowy, ale nie wiem. Chce to sprawdzić i chce trafić do jakiegoś specjalisty.

Dooog

Posty: 1

 
Gdyby nie audiolog z Lublina to byłbym całkowicie głuchy. Na szczęście w porę zadziałał i dzisiaj wystarczy tylko wewnętrzy aparat słuchowy. Cieszę się, że trafiłem pod opiekę kogoś, kto się na swojej pracy bardzo dobrze zna. Jestem bardzo, ale to bardzo zadowolony.

deruner56

Posty: 24

 
Zamawiałem aparat słuchowy w Lublinie i jestem zadowolony. Mam taki montowany za uchem. Jest mało widoczny, ale daje rade. Jestem zadowolony.

drrrr23

Posty: 14

 
U mojego dziecka audiolog z Lublina znalazł poważną wadę słuchu. Nikt inny nie wiedział jak to wykonać. Aparat pomógł i dziecko wreszcie normalnie słyszy. Jestem niezwykle zadowolona, bowiem wszystko wróciło do normy.

hubertus

Posty: 5

 
Zasadniczo audiolog w Lublinie bada wszystko, co związane ze słuchem. Nawet, jeżeli są jakieś małe wady to można je wcześniej wykryć. Dzisiaj dużo dzieci ma kłopoty ze słuchem, lecz rodzice nawet o tym nie wiedzą. Profilaktycznie przydałby się tak wizyta u specjalisty. Mnóstwo nie kosztuje, a można się dowiedzieć, co ze słuchem się dzieje.

codePerformance

Posty: 14

 
Moja ciotka nosi aparat słuchowy, natomiast jakiegoś starszego typu. Nie za wiele jej to daje albo ma słabe baterie. Nie wiem. Ma już swoje lata to może nie chce mnóstwo rzeczy słyszeć. U nas w rodzinie kłopoty ze słuchem ma wiele ludzi, natomiast mało, kto zakłada aparat. Mało, kto chodzi tez na doświadczone badania.

Krzyś23

Posty: 3

 
Nie mam problemów ze słuchem, ale gorzej ze wzrokiem. Wiem, że zawsze trzeba się zgłaszać do osób, które są specjalistami. W ten sposób można liczyć na ich fachowe podejście. Im lepiej postawiona diagnoza tym łatwiej można dopasować czy to okulary jak w moim przypadku czy właśnie aparat słuchowy. Tylko wtedy są z tego efekty.

yarofe

Posty: 37

 
Mnie aparat słuchowy w Lublinie dopasowali tutaj www.oto-medyk.pl/aparaty-sluchowe i jestem zadowolony. Wszystko działa jak należy. Mam wewnętrzy schowany aparat.

Jacuś

Posty: 7

 
Mam aparat ze słuchawką i działa bardzo dobrze. Nie widać go tak mocno, ale za to daje efekty, na których mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

67-kristoo

Posty: 15

 
Mam aparat ze słuchawką i działa niesłychanie dobrze. Nie widać go tak mocno, natomiast za to daje efekty, na jakich mi zależało. Dospawali mi go specjaliści od protetyki słuchu z Lublina i Wam ich też gorąco polecam.

daria34

Posty: 9