Neurolog Kraków, czy zna ktoś?

Neurolog Kraków, czy zna ktoś?

Potrzebuję opinii na temat dr Justyny Wiatr – Tokarskiej. Dostałam skierowanie do neurologa, niemniej jednak nie mam zamiaru iść do przychodni. Wolę wizytę prywatną. Możecie coś powiedzieć na temat tej doktor?

mikuś89

Posty: 3

 
Właśnie też jestem na etapie poszukiwania neurologa, który nie działa po omacku i schematycznie. Na takich niestety przez cały czas trafiałam i stan zdrowia jaki był, taki jest. Jest nawet gorzej :( Mam poważne zaburzenia snu. Szukam prywatnego lekarza, który pod kątem leczenia takich dolegliwości jest skuteczny.

szaro

Posty: 6

 
Właśnie taki neurolog by mi się przydał. Szkoda, iż tylko prywatnie można leczyć się obecnie skutecznie i mieć fachową opiekę. Mnie na to nie stać. A ta pani lekarz wysoko się ceni? Może bym skorzystała, bo mam dość przychodni i ciągłego braku porządnych wyników.

Aniusiaaa1

Posty: 4

 
Teraz się już nie orientuję, jaki jest koszt takiej wizyty. Wiem, że całe leczenie nie było tanie, ale w końcu to zdrowie. Pani dr Justyna Wiatr – Tokarska jest na szczęście bardzo dobrym lekarzem z bogatą praktyką, dlatego nie chodzisz do niej na wizytę bez korzyści. Zdrowie najważniejsze. Polecam.

johncena67

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o dr Justynę Wiatr – Tokarską, to pomogła mojemu mężowi w dość poważnej chorobie, dlatego polecam https://www.artclinique.pl/specjalisci/neurologia/dr-n-med-justyna-wiatr-tokarska/

Kitas

Posty: 4

 
To wyborny lekarz, a również niezmiernie miły człowiek. Dr Justyna Wiatr – Tokarska jest specjalistą, do jakiego chodzę od roku i jestem niezmiernie zadowolona z leczenia. Polecam.

czerław3

Posty: 7

 
Uważam, że pani dr Justyna Wiatr – Tokarska zasługuje na polecenie. Mieliśmy z córką poważne problemy neurologiczne. Bardzo rzetelnie podeszła do sprawy, dlatego dziś możemy cieszyć się z efektów leczenia.

Akimer56

Posty: 17

 
Właśnie też jestem na etapie poszukiwania neurologa, który nie działa po omacku i schematycznie. Na takich niestety poprzez cały czas trafiałam i stan zdrowia jaki był, taki jest. Jest nawet gorzej :( Mam poważne zaburzenia snu. Szukam prywatnego lekarza, który pod kątem leczenia takich dolegliwości jest skuteczny.

urszulka

Posty: 12

 
Raczej umówię się na tę prywatną wizytę. Nie widzę innego rozwiązania :( Na obecną chwilę najistotniejsze jest dla mnie zdrowie. Mam nadzieję, iż pomoże mi prywatny neurolog.

SZczecinek23

Posty: 9

 
Raczej umówię się na tę prywatną wizytę. Nie widzę innego rozwiązania :( Na obecną chwilę najważniejsze jest dla mnie zdrowie. Mam nadzieję, że pomoże mi prywatny neurolog.

Renatka2

Posty: 25