Chirurg Kraków, szukam !

Chirurg Kraków, szukam !

Poszukuję dobrego chirurga naczyniowego. Mam kłopot z zakrzepicą i to już kolejny raz kiedy ponownie mam złe wyniki. Boję się o zdrowie. Jeżeli możecie polecić jakiegoś dobrego lekarza, niezwykle dziękuję.

jumbertus

Posty: 4

 
Znam osobiści dr Romana Kuśnierczyka i mogę powiedzieć, że wyprowadził mnie z ciężkiego stanu. Polecam wizytę, bo bardzo dobry lekarz. To dobrze opiniowany lekarz.

mnichhhu8

Posty: 6

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, bo to lekarz doświadczony, wie, jak leczyć.

TomekK

Posty: 4

 
Też polecam dr Romana Kuśnierczyka. W miarę szybko udało mu się opanować poważny stan mojego zdrowia. Fakt, że zwlekałem z wizytą. Najistotniejsze to jednak to, że trafiłem na wyśmienitego specjalistę.

SZczecinek23

Posty: 9

 
Znam osobiści dr Romana Kuśnierczyka i mogę powiedzieć, że wyprowadził mnie z uciążliwego stanu. Polecam wizytę, bowiem niezwykle dobry lekarz. To dobrze opiniowany lekarz.

FOTOhihi

Posty: 9

 
Potwierdzam, że dr Roman Kuśnierczyk https://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-naczyniowa/dr-n-med-roman-kusnierczyk/ jest wyśmienitym chirurgiem naczyniowym. Odpowiednio dzięki niemu żyję :)

Accoun44

Posty: 15

 
Też polecam dr Romana Kuśnierczyka. W miarę szybko udało mu się opanować poważny stan mojego zdrowia. Fakt, że zwlekałem z wizytą. Najważniejsze to jednak to, że trafiłem na świetnego specjalistę.

sethe

Posty: 16

 
Idealny doktor, wobec tego go polecam. Dr Roman Kuśnierczyk jest specjalistą z prawdziwego zdarzenia. Zlecił konkretne badania do wykonania i stosunkowo szybko postawił mnie na nogi. Muszę leczyć się już do końca życia, natomiast dobrze, iż pod doświadczonym okiem. Polecam.

codePerformance

Posty: 15

 
Leczę się na zakrzepicę od kilku lat. Teraz stan się już unormował, choć leki muszę brać na stałe. Polecam dr Romana Kuśnierczyka, albowiem to doktor wykwalifikowany, wie, jak leczyć.

bartek33

Posty: 5