Najlepszy kolagen

Najlepszy kolagen

Cześć – witam. Na rynku jest multum preparatów z kolagenem i w związku z tym mam dylemat. Na jaki suplement postawić? Szukam czegoś na wzmocnienie skóry, włosów, paznokci. Z jakim kolagenem macie najlepsze doświadczenia?

olek54

Posty: 4

 
Z kolagenem to większych doświadczeń nie miałam, ale kilka koleżanek się pozytywnie na temat jego działania wypowiadało. Może za jakiś czas spróbuję takiej kuracji, póki co stawiam na peeling, maseczki i tego typu rzeczy.

barca 29

Posty: 12

 
Sporo jest kolagenu w sklepach także można coś rzeczywiście dla siebie dobrać. Wiem, że moja mama stosuje jakiś w tabletkach ale nie mam pojęcia co to za firma. W każdym razie chwali sobie i też widzę po jej twarzy, że skóra jest ładniejsza, bardziej elastyczna.

Jermeri

Posty: 6

 
Jak tak patrzę po cenach w sklepach online to raczej za kolagen dużo zapłacić nie trzeba. Tylko jeszcze dobrze byłoby sprawdzić które preparaty faktycznie mają w sobie ten wartościowy naturalny kolagen, a które jakiś śmieć.

cecylia

Posty: 6

 
Dużo dobrych opinii słyszałam na temat kolagenu w kontekście odmładzania, ale nigdy z kremów ani tabletek na jego bazie nie korzystałam. Fakt, że może jestem jeszcze dość młoda, ale chyba też dobrze jest wcześniej zacząć, niż czekać aż już na poprawianie czegokolwiek będzie za późno...?

codePerformance

Posty: 9

 
Kolagen kolagenowi nierówny. To co mogę powiedzieć to nie ma co się sugerować ceną. W sensie drogi kolagen może być dobry, ale też tani może się okazać faktycznie efektywny. Głównie trzeba patrzeć na etykietę ze składem.

audi80

Posty: 7

 
Kolagen ma szerokie zastosowanie i coraz więcej osób się na taki suplement decyduje. Wiem, że mój szwagier nie tak dawno kupował na kolana jakiś preparat z kolagenem, ale nawet nie wiem czy pomaga, czy nie i jakiej to marki. Podpytam.

codePerformance

Posty: 8

 
W różnych kremach na skórę twarzy i ciała wiem, że kolagen jest wtłaczany, ale na ile jest on w takich kosmetykach skuteczny, na ile dobrze się wchłania, to już trudno powiedzieć.

Narki

Posty: 17

 
Hej! Raczej przez długie lata patrzyłam sceptycznym okiem na różne cudowne suplementy diety, ale ostatnio zaczęłam jednak z tego korzystać. Co do kolagenu to kupuję Pure Collagen przez serwis noblemedica.pl. Mają dobre ceny i jak się kupi w pakiecie to wyraźnie taniej wychodzi. Podoba mi się w tym zestawie, że jest z witaminą C od razu, a kolagen warto właśnie w towarzystwie witaminy podawać, bo wtedy cała biosynteza szybciej i efektywniej może nastąpić.

Wariat

Posty: 14

 
Teraz jest prawdziwa moda na suplementy diety. Ludzie zwłaszcza w magnez i wapń dużo inwestują. Ja raczej z takich preparatów nie korzystam, także jakimś ekspertem w temacie to nie będę. Moja żona za to mogłaby się wypowiedzieć, ma pół szafki w różnych preparatach i witaminach.

wiki55

Posty: 7