pęknięcie łąkotki, polecicie ?

pęknięcie łąkotki, polecicie ?

Hejka. Czy chondromalacja rzepki wymaga bardzo długiego okresu rekonwalescencji?

Waskijestem

Posty: 2

 
Problemem, z którym się borykam jest chondromalacja rzepki. Dość istotne ograniczenie stanowi niewielki budżet, jaki posiadam na to, aby wyeliminować problem. Mam nadzieję, iż pomiędzy innymi dzięki moim poradom uda mi się to w 100%.

vokalek

Posty: 27

 
Z pęknięciem łąkotki doskonale poradził sobie specjalista, który pracuje u nich: http://www.artrocenter.pl. Mogłem liczyć na indywidualne podejście do sprawy, konkurencyjne ceny, a jednocześnie błyskawiczne podjęcie niezbędnego leczenia.

Kitas

Posty: 4

 
Nie ukrywam, że kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami, gdy byłem zmuszony wybrać najlepszego ortopedę w poznaniu. Ostatecznie mój plan poczynania wypalił w 100%, albowiem jestem już po zabiegu, który zakończył się pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie.

Zdzichu

Posty: 2

 
Przyznam szczerze, iż pęknięcie łąkotki było w moim wypadku niesłychanie problematyczne, bowiem jestem osobą niesłychanie aktywną pod względem fizycznym. Moje życie się mocno zmieniło.

wigry00

Posty: 3

 
Nie ukrywam, że kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami, gdy byłem zmuszony wybrać najlepszego ortopedę w poznaniu. Ostatecznie mój plan działania wypalił w 100%, ponieważ jestem już po zabiegu, który zakończył się pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie.

Batiatus

Posty: 5

 
Zespół ortopedów w Poznaniu wybierałem przez kilka dni, gdyż musiałem do niego zgłosić z problemem, z jakim borykałem się od dłuższego czasu. Uwierzcie lub nie - w kilka dni prywatnie załatwiłem sprawę :)

amrmas22

Posty: 5