chirurg, poszukuję!

chirurg, poszukuję!

Poszukuję specjalisty chirurga od tętnic. Nie mam zamiaru trafić do pseudo lekarza. Proszę o pomoc wszystkich, którzy mieli może styczność z dr Andrzejem Kostką, bo jest podobni polecany niesłychanie. Dziękuję.

mniszek5

Posty: 2

 
Jak konieczny wam dobry bariatra, to polecam udać się prywatnie do jakiejś kliniki czy centrum. Siostra leczy się w ten sposób w Krakowie i chwali sobie leczenie już od pierwszych badań i pierwszych lekarskich zaleceń. Jej stan był już naprawdę poważny. Na NFZ chyba trudno o fachowców :(

Anno Domini

Posty: 4

 
Też miałam poważne dylematy co do wyboru bariatry. Zdobyłam się w końcu do prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego i jak na razie chwalę sobie jego leczenie. To dopiero początki, ale od razu widać, iż to doświadczony specjalista.

MociMOC

Posty: 6

 
Świetnych lekarzy warto szukać w prywatnych klinikach. Szukałem doświadczonego chirurga naczyniowego. Na NFZ nie przykładają się zbytnio, można trafić nawet na rzeźnika :(

Myszka45

Posty: 15

 
U prof. dr hab. n. med. Andrzeja Budzyńskiego leczyłem się w ramach poważnej choroby żołądka. Bałem się cholernie, na kogo trafię :( Okazało się, iż to specjalista z prawdziwego zdarzenia. Z informacjami na jego temat możecie zapoznać się tutaj http://www.artclinique.pl/specjalisci/chirurgia-ogolna-bariatria/prof-dr-hab-n-med-andrzej-budzynski/

propek1

Posty: 13

 
Dr Piotr Budzyński jest idealnym lekarzem. Pod kątem otyłości podjął u mnie skuteczne leczenie. Jestem zaspokojony, albowiem najważniejszy był dla mnie pierwszy krok, aby udać się do specjalisty, który faktycznie ma doświadczenie. To doktor, jakiego polecam z czystym sumieniem.

andrew66

Posty: 8

 
Z powodzeniem można udać się do lekrza Imohamed Alzayany. Nie miałem jeszcze styczności w swoim leczeniu z tak wielkim profesjonalistą, jak ten lekarz. Polecam, albowiem byłem w trudnej sytuacji zdrowotnej i udało się stanąć na nogi.

edyta123

Posty: 9

 
Z własnego już kilkuletniego doświadczenia w leczeniu polecam lek med Marka Piwowarczyka. To doświadczony specjalista chirurgii naczyniowej. Polecam.

kondziu

Posty: 5