Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Jakie macie doświadczenia z żelami na utrzymanie erekcji? Zastanawiam się nad zakupem czegoś dobrego z ciekawości, bo jednak dość szybko (moim zdaniem) kończę, a chciałbym trochę dłużej.

michał

Posty: 2

 
Chyba tylko żel faktycznie powiększa penisa, bo dochodzi do dużego ukrwienia. Naturalnie takiej dużej erekcji nie da się uzyskać. Wiem, bo wiele podobnych specyfików również przetestowałem.

Yuri20

Posty: 3

 
Tylko nie pij alkoholu, jeżeli korzystasz ze wspomagaczy, bo temat może wejść za mocno :D

Damiano

Posty: 20

 
Jak masz zbyt częste problemy z seksem to jeszcze przyda się większa aktywność fizyczna, badania hormonalne, odrzucenie alkoholu.

wigry00

Posty: 5

 
Na wszystkie preparaty typowo hormonalne bardzo uważaj, bo bardziej szkodzą niż pomagają, a większość mężczyzn jednak woli anonimowo takie rzeczy zamawiać przez internet. Zostań przy naturalnych żelach. Lepiej na tym wyjdziesz.

Marioleczka

Posty: 10

 
Korzystam z metod na przedłużenie stosunku od bardzo dawna i żele wygrywają z tabletkami, bo od razu wchodzisz do łóżka i działasz

namok

Posty: 9

 
Przebadaj się hormonalnie, bo jak często nie staje to raczej nie jest psychika, tylko po prostu coś z organizmem.

TomekK

Posty: 7

 
Testowałem różne żele na powiększenie penisa i według mnie dr Penigreat robi robotę. Masz nie dość, że pełną erekcję, to jeszcze bardzo naturalną. Nie ma po tym dziwnych zjazdów energetycznych. Nic nie boli. To chyba najważniejsze, bo po niektórych specyfikach erekcja mi się za długo utrzymywała. Tak już na bolącym poziomie wręcz. Tutaj tego nie zauważyłem. Zalecam oczywiście sprawdzić na małej dawce, jak zwykle ;)

Wygodniśś

Posty: 29

 
Żel doraźnie powiększa długość i objętość penisa, więc przy nowych, krótkoterminowych związkach bardzo fajna sprawa, żeby trochę podbudować poczucie własnej wartości ;)

johncena67

Posty: 11

 
Takie metody na zachowanie erekcji, o których piszecie to nawet ciekawy sposób, aby wywołać efekt placebo. Pozytywnie się też do tego odnoszę.

Haze89

Posty: 12