klinika chirurgii ręki poznań, sprawdzona ?

klinika chirurgii ręki poznań, sprawdzona ?

Hejka. Czy chirurgia ręki wymaga bardzo długiego okresu rekonwalescencji?

Alaneq

Posty: 2

 
Chirurga ręki w Poznaniu wybierałem przez kilka dni, ponieważ musiałem do niego zgłosić z problemem, z którym borykałem się od dłuższego czasu. Uwierzcie lub nie - w kilka dni prywatnie załatwiłem sprawę :)

edward00

Posty: 14

 
Nie ukrywam, że kierowałem się przede wszystkim rekomendacjami, gdy byłem zmuszony wybrać najlepszego chirurga ręki poznań. Ostatecznie mój plan działania wypalił w 100%, ponieważ jestem już po zabiegu, który zakończył się pomyślnie. Pozdrawiam serdecznie.

DiD3K

Posty: 16

 
Jestem świadomy tego, iż każda klinika chirurgii ręki poznań charakteryzuje się zupełnie innym podejściem do pacjenta, innymi cenami. Warto je porównać przed decyzją.

brzoza77

Posty: 4

 
Niezwykle obawiam się nadchodzącej wielkimi krokami operacji nadgarstka. Mam nadzieję, że w moim wypadku, podobnie jak w Waszych wszystko przebiegnie w 100% prawidłowo. Postaram się zdać relację z mojego leczenia.

gregcie@

Posty: 13

 
W moim przypadku problemem jest drętwienie kciuka. Zamierzamy zapoznać się z Waszymi rekomendacjami, aby trafić do właściwej kliniki :)

alibabuś45

Posty: 10

 
Drętwienie ręki potrafi doprowadzić do cieśni nadkarstka, którą zdiagnozował u mnie doktor specjalizujący się w leczeniu cieśni… Muszę coś z tym zrobić.

Dax90

Posty: 16

 
Z drętwieniem ręki podczas snu doskonale poradził sobie specjalista, który pracuje u nich: http://www.klinikanadgarstka.pl. Mogłem liczyć na indywidualne podejście do sprawy, konkurencyjne ceny, a jednocześnie błyskawiczne podjęcie niezbędnego leczenia.

weryl77

Posty: 3

 
W moim wypadku problemem jest drętwienie kciuka. Zamierzamy zapoznać się z Waszymi rekomendacjami, aby trafić do odpowiedniej kliniki :)

LLardmen

Posty: 8