Powiekszenie erekcji

Powiekszenie erekcji

Cześć wszsytkim, pytanko mam z natury tych bardziej prywatnych...Dobry preparat na lepszą potencję, erekcję, ogólnie seks – jaki? Wiem, że sprzedają teraz sporo różnych boosterów, poprawiaczy parametrów, macie z jakimś preparatem jakieś doświadczenia?

labuh

Posty: 1

 
Kupiliśmy sobie ostatnio z narzeczoną kamasutrę i testujemy niektore pozycje, to powiem że trzeba być człowikiem gumą , żeby dać radę momentami. To nie jest na pewno zabawa dla każdej pary

Acclaim

Posty: 16

 
Hej, nie mam pomysłu jak tu sobie pomóc przy ewentualnych problemach z tym i owym...ale ponoć dietą można dużo zdziałać. Ja to na pewno muszę nad dietą pomyślec, bo ostatnio zważyłem sobie 98 kg co jest moim rekordem wszech czasów.

Kruczek23

Posty: 3

 
Tak sobie ostatnio próbowałem podpytać moją kobietę czy rozmiar ma znaczenie to się trochę mijała z odpowiedzią. Trochę mnie to powiem szczerze zbiło z tropu...myślałem, że od razu bez zastanowienia powie że – nie, że liczy się technika itd.

amrmas22

Posty: 3

 
Czasami można sobie pomóc odpowiednim suplementem a czasami jest konieczna wizyta u lekarza jeśli problemy są naprawdę poważne a wiem z własnego doświadczenia że facet do lekarza to nie lubi za bardzo chodzić.

figurka

Posty: 14

 
Ja to jestem bardzo ciekaw jak to będzie na stare lata, czy w ogóle sex z naszego małżeństwa zniknie, czy jednak wciąż będzie nawet jak już będziemy założmy po 50 tce...ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Sarenka

Posty: 6

 
Był taki okres że ciężko nam ten seks wychodził z żoną, ale było to niedługo po urodzeniu dziecka, więc ogolnie ciężko czas, dużo nerwów, ale teraz jest już lepiej, córka ma 2 latka, a my z żoną powoli do siebie jakby na nowo wracamy.

astertu

Posty: 17

 
Każda para musi znaleźć swój sposób na udany seks, tu nie ma jakiś magicznych uniwersalnych zasad wg mnie. Ale jedno jest wspólne dla wszystkich par – musi być zdrowie i dobra kondycja, bez tego to się za wiele nie porządzi w łóżku.

johncena67

Posty: 9

 
Heh, no dziwi mnie że aż tyle reklam tabletek na potencję jest w mediach ostatnio. Wychodziłoby na to, że skoro jest taka duża podaż to i popyt powinien być niemały na takie wspomagacze.

matek562

Posty: 9

 
Bardzo fajnie mi się sprawdza Dr.Penigreat w żelu. Preparat na pewno ma ten plus, że jest właśnie w żelu, łatwy w aplikacji, nie podrażnia, nie mam jakiś wypieków czy innych alergii skórnych po tym. A działanie rewelacja – jest moc! ;)

marta369

Posty: 10