reumatolog Kraków, polecicie ?

reumatolog Kraków, polecicie ?

Witam. Mam pytanie do ludzi, które polecają jakąś reumatologię. Może być dosłownie wszędzie w całej Polsce, byle mi pomogła. Niewątpliwie prywatnie, albowiem i tak już dużo lat zmarnowałam na publiczne leczenie.

cerbus34

Posty: 2

 
Uważam, że wybranie się jak najszybciej do jakiejś prywatnej placówki mającej oddział reumatologii w Krakowie to najlepsze rozwiązanie. Ze sprawami stawów i kości nie ma co zwlekać. U znajomej choroba postąpiła bardzo szybko. Teraz biedna ledwo się porusza.

labuh

Posty: 12

 
To może polecasz jakiegoś reumatologa z Krakowa? Może być prywatnie. Chciałabym pomóc wujkowi, którego ta choroba dotknęła :(

olikt56

Posty: 6

 
Z własnego doświadczenia polecam reumatologię w Krakowie, ale prywatną. Wszędzie, gdzie pójdziesz prywatnie zajmują się tobą zupełnie inaczej. Mój lekarz nawet podpowiedział mi, jaką powinna stosować dietę, żeby choroba nie postępowała. I w miarę szybko opanowaliśmy dość poważny stan zapalny.

kry7

Posty: 13

 
https://www.artclinique.pl/centrum-zdrowia/gabinety/reumatologia/ tu można zapisać się do naprawdę dobrego reumatologa. To prywatna klinika ze specjalistyczną opieką. Polecam.

Marioleczka

Posty: 9

 
Uważam, iż wybranie się jak najszybciej do jakiejś prywatnej placówki mającej oddział reumatologii w Krakowie to najlepsze rozwiązanie. Ze sprawami stawów i kości nie ma co zwlekać. U znajomej choroba postąpiła niezmiernie szybko. Teraz biedna ledwo się porusza.

pzkpv

Posty: 14

 
Reumatoidalne zapalenie stawów jest jak rak. Według mnie nie ma sprawdzonego leku na tę chorobę. Można wyłącznie zahamować jej postęp i warto to wykonać w odpowiednim momencie, niemniej jednak też wychwycić pierwsze objawy i nie zwlekać z wizytą u reumatologa. Mąż jest już poważnie unieruchomiony, więc wiem na ten temat na nieszczęście prawie wszystko :(

Kitas

Posty: 4

 
Takie profilaktyczne badania to chyba też można zrobić sobie w ramach pobytu na reumatologii. Szukam czegoś prywatnego, ponieważ zależy mi na czasie, ale też profesjonalnym podejściu do pacjentów.

mew soncz7777

Posty: 11