gabinet psychoterapii online, gdzie znajdę ?

gabinet psychoterapii online, gdzie znajdę ?

Znajomy mówił, że cos o gabinecie terapii online znacie takie miejsce? Polecacie je? Mam mały problem i widzę, że sam raczej z jego rozwiązaniem sobie nie poradzę. Niezbędny mi jakiś specjalista.

Facio

Posty: 1

 
Wolę chodzić na prawdziwe spotkania niż rozmawiać poprzez Internet. Nie przemawia do mnie taka metoda, ale wiem, że jest coraz niezwyklej słynna wśród znajomych.

andrew66

Posty: 4

 
Kilka tygodni temu korzystałem z pomocy psychologów i czuje się lepiej. Problem był w innym miejscu niż mnie się wydało. Nigdy bym na to nie wpadł, dlatego polecamy kontakt z takimi doświadczonymi osobami.

CHatka-eKo

Posty: 9

 
Każdy przypadek jest inny, dlatego najlepiej jest zgłosić się do gabinetu terapeutycznego online. Wtedy dowiemy się czy jest dobrze czy jednak źle. Może wystarczy kilka rozmów, a może trzeba będzie nam przepisać leki? Niech ekspert się tym zajmie, a wtedy będziemy pewni, że to właściwa metoda leczenia.

kliwn45

Posty: 15

 
Dla mnie najlepsza jest platforma terapeutyczna, bowiem sam sobie wybieracz, z kim chce rozmawiać. Nie musze jechać na miejsce, bowiem pomoc ma zdalnie. Dla mnie super i zero stresu, dlatego Wam również takie rozwiązanie polecam.

Lalka

Posty: 3

 
Na szczęście nie musze korzystać z pomocy specjalistów, ale wielu osobom by się to przydało. Zwłaszcza tym, których mijam jadąc samochodem do pracy.

Niciuśś98

Posty: 5

 
Korzystam z platformy terapeutycznej na tej stronie https://rozwiazaniaistnieja.pl i jestem usatysfakcjonowany. Bez wychodzenia z domu wracam powoli do normalności. Trochę mi to zajęło, lecz faktycznie było pożądane byłoby.

timonnn

Posty: 6

 
Mieszkam w małej miejscowości i każdy o każdym wszystko wie. Dla mnie terapia poprzez Internet to najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązanie. Polecam, albowiem rzeczywiście bardzo mi pomogli. Nawet nie sądziłem, że to wszystko będzie takie bezproblemowe. Znają się na tym trzeba przyznać.

Kitas

Posty: 12