fizjoterapeuta w Szczecinie, oferta

fizjoterapeuta w Szczecinie, oferta

Dzień dobry. Mam kochani pytanie, czy ktoś z was korzystał może z zabiegów z fizjoterapii w Szczecinie? Może znacie jakieś sprawdzone miejsce i możecie polecić? Z góry dziękuję.

eriost56

Posty: 1

 
Polecam to miejsce https://medical-zen.pl – świetny fizjoterapeuta i najważniejsze, że mogę dostać się do tej placówki w Szczecinie bez żadnego problemu, czekania i stania w kolejkach.

Marioleczka 

Posty: 4

 
Miejmy nadzieję, że może wkrótce sytuacja się zmieni :) Oczywiście mam taką nadzieję, choć zdrowie nie pozwala mi na nadzieję. Bardzo często korzystam z zabiegów prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i gdyby nie ta osoba, pewnie poruszałabym się teraz na wózku lub byłabym przykuta do łóżka.

Fajaaa

Posty: 37

 
U mnie podobnie. Rehabilitacja tylko prywatnie, bo inaczej nie miałaby sensu, natomiast wciąż szukasz czegoś tańszego, jeśli chodzi o fizjoterapię w Szczecinie. Pozdrawiam.

Michaś

Posty: 4

 
Niestety tak jest w naszym kraju, więc z góry zawsze mam ogarniętego jakiegoś fizjoterapeutę w Szczecinie, który będzie mi w stanie mi pomóc, gdy nie ruszam się z łóżka. Choruję od wielu lat. Choroba postępuję, a pomocy na NFZ nie uzyskuję tak, jakbym tego chciał.

Hello98

Posty: 5

 
Nie dajmy się :) Myślę, że warto się wspierać i polecać dobre i niedrogie placówki prywatne. Na szczęście w naszym mieście, mamy możliwość skorzystania z fizjoterapii prywatnie i to w super jakości, jeśli chodzi o usługi. Cieszę się, że mamy takie możliwości w Szczecinie.

nighthaze

Posty: 3

 
U mnie podobnie. Rehabilitacja tylko prywatnie, bo inaczej nie miałaby sensu, ale wciąż szukasz czegoś tańszego, jeśli chodzi o fizjoterapię w Szczecinie. Pozdrawiam.

123doer

Posty: 5

 
Marzenie :) Mnie też pozostało się rehabilitować po udarze na własną rękę. Fizjoterapia w Szczecinie na NFZ ubolewa. Trzeba liczyć na siebie. Kończę i życzę zdrowia .

dobryjoy

Posty: 13

 
Znam ten ból :( Ja miałam przyspieszoną rehabilitację z uwagi na RZS, czyli czekałam tylko 6 miesięcy :D W międzyczasie poszukiwałam prywatnego fizjoterapeuty w Szczecinie i na szczęście odnalazłam coś w miarę taniego.

TomekK

Posty: 6