nakładka na bruksizm, polecicie klinikę ?

nakładka na bruksizm, polecicie klinikę ?

Witam. Mam pytanie o chorobę okluzyjną. Czy da się ją całkowicie wyleczyć? A może znacie jakiś dobry gabinet? Szczerze to męczę się z tym od lat, natomiast teraz ból głowy daje mi już porządnie w kość :(

Anno Domini

Posty: 4

 
Jeśli chodzi o nakładkę na zęby na bruksizm, to polecam udać się do specjalisty, a nie kupować jakieś uniwersalne gadżety :) Można odwiedzić ten gabinet chorobaokluzyjna.pl, ponieważ tu są specjaliści od tej choroby. Uwaga. Nie w każdym gabinecie znają się na tej chorobie i leczą w nieodpowiedni sposób.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Mało co teraz leczą na nfz :( Mnie też będzie potrzebna chyba taka nakładka na bruksizm i mam obawy, iż leczenie zębów do taniej usługi nie będzie należało ;) Niestety podobnie zwlekałam, niemniej jednak teraz ból doskwiera coraz częściej. Nic na taki nie pomaga.

Acclaim

Posty: 16

 
Czytałam o tych skrajnych wypadkach do czego może doprowadzić nieleczony bruksizm. To straszne. Dobrze, że ja nie mam takiego problemu. Znajoma leczy się na to. Podobno dzięki nakładce nie boli ją głowa i zęby, jakie są o dziwo zdrowe, a bolą.

Annaaa12

Posty: 24

 
To choroba okluzyjna chyba? Gdzieś czytałam o niej. Mnie też zdarza się czasami coś takiego i jestem świadoma, iż tak robię. Zwyczajnie, gdy się uczę. To może faktycznie stres i napięcie wywołuje coś takiego. Może pasowałoby zdiagnozować się pod tym kątem, żeby nie było za późno.

saradonin

Posty: 3

 
Na pierwszej wizycie wszystko mówią. Wówczas już wiesz, jaką ci polecają szynę okluzyjną i która będzie jej cena. U mnie nie wyszło drogo. Jak nie trzeba leczyć zębów ani uzupełniać braki, to koszt nie jest wysoki.

Jasio234

Posty: 5

 
Też mam kłopot z zaciskaniem zębów :( Koniecznie muszę zgłosić się do dobrego dentysty, więc śledzę wątek. Najgorsze są te bóle głowy, albowiem nie ustępują nawet po przeciwbólowych lekach.

Becik45

Posty: 4