Tania apteka W Czeladzi

Tania apteka W Czeladzi

Witajcie poszukuje taniej apteki W Czeladzi, jaką polecacie?

propek1

Posty: 8

 
Jeżeli rozchodzi się o akurat apteki w Czeladzi, to śmiało mogę zarekomendować Aptekę Zdrowit - jest to w sumie większa sieć aptek, działają na całym Śląsku. Adres to Szpitalna 11.

Prawnik44

Posty: 34

 
Aptek jest sporo, ale trudno o dobrą obsługę. Przecież taki farmaceuta to kończył jakąś szkołę i powinien umieć cokolwiek doradzić, ale jak próbuję podpytać o skład, o działanie leków, czy w ogóle o to co mają na stanie, to zazwyczaj niczego nie jestem w stanie się dowiedzieć.

Gosienka54

Posty: 9

 
Ja to mam małego hopla ostatnio na punkcie różnorakich suplementów. Zaczęło się od zestawów multiwitamin, teraz też biorę tran w kapsułkach i do tego magnez. I rzeczywiście czuję różnicę w samopoczuciu, a cała ta suplementacja jakoś dużo nie kosztuje.

mac3

Posty: 16

 
W Czeladzi to ja nie znam taniej apteki. Już prędzej można coś znaleźć w Siemianowicach, czy Będzinie. Tam jest dużo większy wybór, a u nas to parę na krzyż.

345_14

Posty: 16

 
Parę ciekawych aptek w Czeladzi powstało ostatnio. Ale nie mam jakiejś swojej ulubionej. Zresztą jak też raczej rzadko cokolwiek kupuję, a jeśli już to tabletki na migreny, ale to to można dostać na każdej stacji benzynowej, czy w zwykłym sklepie spożywczym.

syrena88

Posty: 10

 
Koło urzędu miasta byłam parę tygodni w aptece to mnie pozytywnie ceną zaskoczyli. Często kupuję mężowi takie leki na serce, które do najtańszych nie należą, a tam akurat mieli wtedy na nie jakąś zniżkę.

Paqu

Posty: 9

 
Na pewno warto szukać sieciówek, one z zasady mają trochę lepsze stawki. Ja ostatnimi czasy to dość regularnie muszę wykupywać leki na wątrobę, także trochę poznałam aptek w mieście.

dzejs

Posty: 21

 
Do apteki to zachodzę tylko jak się przeziębię, co się zdarza średnio 2-3 razy na rok, także raczej ekspertem w temacie nie będę. Ale chyba nie jest tak najgorzej, spora konkurencja jest w Czeladzi, jest z czego wybierać.

anex

Posty: 22