leczenie jaskry, informacje ?

leczenie jaskry, informacje ?

Dzień dobry. Interesuje mnie leczenie jaskry. Komu zaufaliście lecząc tą przypadłość? Mam nadzieję, że ktoś z Was podzieli się spostrzeżeniami.

Warszawiak

Posty: 3

 
Odpowiednie podejście do dzieci to podstawa, jeśli chodzi o kliniki, które specjalizują się w okulistyce dziecięcej. W przeciwnym wypadku Wasze dziecko może raz na zawsze zniechęcić się do wizyt u lekarza okulisty, a to może być dosyć problematyczne. Wiem to z doświadczenia :)))

nerkuś

Posty: 7

 
Odpowiednie podejście do dzieci to podstawa, jeżeli chodzi o kliniki, które specjalizują się w okulistyce dziecięcej. W przeciwnym wypadku Wasze dziecko może raz na zawsze zniechęcić się do wizyt u lekarza okulisty, a to może być dosyć problematyczne. Wiem to z doświadczenia :)))

gregcie@

Posty: 14

 
Specjalnością tej kliniki: http://eczo.pl/okulistyka-dziecieca/ jest okulistyka dziecięca. Moim zdaniem mają świetne podejście do dzieci i właściwą wiedzę. To przecież podstawa!

codePerformance

Posty: 13

 
Moim zdaniem gigantyczne szanse w zakresie laseroterapii proponuje laser 2rt. W związku z tym należałoby zastanowić się nad wizytą w klinice, jaka posiada właśnie taki, nowoczesny sprzęt. Myślę, że to zabieg, który jest w stanie odmłodzić siatkówkę praktycznie każdego człowieka.

mew soncz7777

Posty: 5

 
Cierpiałem na wysiękowe zwyrodnienie plamki żółtej w oku. Na szczęście udało mi się podjąć skuteczne leczenie amd, które nie było przesadnie kosztowne.

Jasio

Posty: 6

 
Niezmiernie cieszę się, że podjąłem się leczenia amd. Cierpiałem na wysiękowe zwyrodnienie plamki żółtej w oku. Groziła mi wręcz utrata wzroku, a miałem zaledwie 54 lata. Na szczęście specjalistyczna klinika uratowała mi wzrok, a jednocześnie wręcz życie :-)

mamuśka

Posty: 10

 
Jestem bardzo zadowolony, że klinika, do której się zgłosiłem posiadała laser 2rt. To zdecydowanie przyspieszyło proces mojego leczenia :-)

Sarenka

Posty: 2

 
Niezmiernie dużym pozytywem jest fakt, iż panuje duża konkurencja wśród klinik okulistycznych. Dzięki temu klient może liczyć na wysokiej jakości usługi oraz dosyć porządne ceny :-)

Rafałek34

Posty: 3

 
Cierpiałem na wysiękowe zwyrodnienie plamki żółtej w oku. Na szczęście udało mi się podjąć skuteczne leczenie amd, które nie było przesadnie kosztowne.

Al3-56

Posty: 24