implanty w Gliwicach, poszukuje!!

implanty w Gliwicach, poszukuje!!

Dzień dobry. Piszę, albowiem już straciłam nadzieję na znalezienie dobrego stomatologa, który zajmuje się implantami zębów w Gliwicach. Pomóżcie, jeżeli się orientujecie. Dziękuję.

Boss

Posty: 1

 
Z całą rodzinką chodzimy tutaj https://dentysta.eu. Polecam ten gabinet, gdyż przede wszystkim zapewnia on bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach.

Lupusx

Posty: 3

 
Jeżeli chodzi o bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach, to jaki gabinet polecacie i komu tu zaufa, skoro każdy stomatolog reklamuje się, iż jest najlepszy :) Szukam placówki stomatologicznej dla całej rodziny, w tym również dla dziecka, więc koniecznie musi być leczenie bezbolesne i bezstresowe.

serwus45

Posty: 2

 
Dla mnie najważniejsze jest bezbolesne leczenie zębów w Gliwicach. Nie wyobrażam sobie przy jakimś trudniejszym przypadku, żebym miała poddać się leczeniu zęba bez żadnego znieczulenia. Mnie doktor zaproponował znieczulenie prądem.

labuh

Posty: 6

 
Na pewno nie zgłoszę się do dentysty, który nie zrobi mi kompleksowej diagnostyki, albowiem już raz tak miałem i niestety później to tylko ja żałowałem. Ogólnie w Gliwicach jeszcze nie odnalazłem się w gabinecie, który do końca by mi odpowiadał.

Marioleczka

Posty: 3

 
Mój dentysta w Gliwicach to chyba w takim układzie najlepszy skarb, jaki mi się trafił :) Zanim podjął leczenie, wykonał szereg badań i właśnie też tomografię cbct, o której piszesz, albowiem to najlepszy sposób na zaplanowanie leczenia.

Penio

Posty: 6