Praca stomatolog Śląsk, gdzie ?

Praca stomatolog Śląsk, gdzie ?

Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie warto szukać pracy implantologa, proszę o pomoc. Poszukuję miejsca, w jakim można ten zawód poszerzać o szkolenia itp. rzeczy. Z góry ślicznie dziękuję.

kikiriki2k

Posty: 6

 
Dla mnie najistotniejszą sprawą jest właśnie rozwój zawodowy. Od paru miesięcy chcę się przenieść do pracy dla implantologa, gdzie oferują fachowe szkolenia. Klinika faktycznie super.

olgierd33

Posty: 4

 
Ja też raduję się, że odszukałem w końcu idealne alternatywy :) Mam dość pracy w obecnym gabinecie, nie ulega wątpliwości nie swoim ;) Na pewno to niesłychanie dobry pomysł. Od dłuższego czasu poszukiwałem pracy implantologa w Katowicach i teraz już mam względem tej kliniki poważne plany. Mam nadzieję, że przydam się kadrze :)

gra88

Posty: 9

 
Dokładnie tak jest, bo praca dentysty nie wygląda tak dobrze, jak innym się wydaje. Nie masz swojego gabinetu, jesteś skazany na czyjąś łaskę. Oczywiście nie wszędzie jest źle, ale najlepiej dążyć do swojego, czego oczywiście wszystkim na początku ich kariery życzę.

Kitas

Posty: 8

 
Takie miejsce pracy mi się marzyło. Jestem stomatologiem, lecz dziś nie cieszę się z tego gabinetu, w którym pracuję. Brakuje tu szanse rozwoju. Do Katowic mogę się przenieść, nie widzę problemu. Teraz czekam na odpowiedź.

figurka

Posty: 13

 
Gdyby nie fakt, że akurat nie mogę przeprowadzić się na Śląsk, wybrałbym tę klinikę http://movetokato.pl. Aktualnie proponuje pracę dla dentystów, protetyków i implantologów. Koniecznie odwiedźcie jej stronę.

Aarchi

Posty: 37

 
No to chyba ktoś tu na forum niesłychanie mi pomógł :) Formularz wypełniony i teraz czekam. Taka praca stomatologa w Katowicach to najlepsze co mogłoby mi się trafić :)

olidaks

Posty: 12

 
Poważnie myślałam o swoim gabinecie, ale jak na razie nie jest to możliwe ze względów finansowych. Widać, że klinika posiada dobrą ofertę pracy dla dentysty, więc może tutaj uda mi się coś zdziałać :)

TomekK

Posty: 9