żylaki Kraków, znacie ?

żylaki Kraków, znacie ?

Gdzie praktykują skleroterapię w Krakowie? Konieczna mi jakaś dobra klinika prywatna, gdzie będę mieć pewność, że się mną dobrze zaopiekują. Z góry dziękuję za pomoc.

dada45

Posty: 1

 
Ciekaw jestem, ile kosztowałoby mnie takie prywatne leczenie żylaków nóg w Krakowie. Z tego, co widziałem, to nie każdy gabinet ma cennik na swojej stronie. Ciężko porównać, a wybrać jakąś z prestiżowych placówek medycznych to na pewno wiąże się z dużymi kosztami. Tak czy inaczej, będę musiał coś podziałać. Bo alternatywa przychodni jest konieczna.

Marioleczka

Posty: 6

 
Im szybciej zdecydujemy się na prywatną wizytę, tym będzie lepiej. Widzę, że na nieszczęście, jeżeli chcę skutecznie leczyć miażdżycę w Krakowie, skazana jestem na poniesienie kosztów. Dużo dobrych opinii jest o prywatnych naczyniowcach.

kondziu

Posty: 3

 
Tutaj wykonują skleroterapię w Krakowie www.naczyniowiec24.pl. Skorzystałam z zabiegu, niemniej jednak wcześniej miałam wykonaną kompleksową diagnostykę. Jeśli potrzebujesz profesjonalnej opieki medycznej bez czekania, to jest naprawdę wyborne centrum. Polecam.

propek1

Posty: 2

 
Dlaczego prywatnie skoro USG Doppler tętnic w Krakowie można zrobić na nfz? Moja mama robiła i nie płaciła ani złotówki. Cena takiego badania prywatnie nie jest chyba niska. Tylko mówię, więc bez ataku proszę :)

Oct714

Posty: 15

 
Prosto mówi się wszystkim, którzy nie chorują na daną chorobę. Gorzej przeżywać własną traumę i lęk :( Leczę się u chirurga naczyniowego w Krakowie na zakrzepicę żył głębokich i raz jest dobrze, raz gorzej niestety.

21gregorek

Posty: 16