dietetyk kraków, poszukuję!

dietetyk kraków, poszukuję!

Mam pytanie o lekarza Magdalenę Wawrzynkiewicz. Jeśli ktoś leczył się u tej pani dermatolog, to napiszcie, co sądzicie. Chodzi o przewlekłą chorobę skóry, więc liczę potrzebuję dobrego specjalisty.

alidomus

Posty: 6

 
O pani Kindze Skulimowskiej można dowiedzieć się z tej strony http://www.artclinique.pl/specjalisci/dermatologia/lek-med-kinga-skulimowska/. To rzeczywiście bardzo dobra dermatolog, do której chodzę od pół roku na wizyty i jest zdecydowana poprawa stanu skóry :)

Yuri20

Posty: 12

 
Jakbym dysponowała funduszami, to z pewnością udałabym się prywatnie do endokrynologa. A tak to zostało mi leczenie w przychodniach, z czego nie jestem zadowolona. Niby jakaś tam poprawa jest, ale wyniki badań nie są zadowalające :( A częste są takie prywatne wizyty?

Oct714

Posty: 7

 
Jakbym dysponowała funduszami, to z pewnością udałabym się prywatnie do endokrynologa. A tak to zostało mi leczenie w przychodniach, z czego nie jestem zadowolona. Niby jakaś tam poprawa jest, lecz wyniki badań nie są zadowalające :( A częste są takie prywatne wizyty?

nantusia

Posty: 7

 
W jaki sposób pomógł wam dietetyk? Też mam cel zwrócić się o taką pomoc, ale nie wiem, czy pożądane byłoby wydawać pieniądze na prywatną wizytę, czy może jednak umówić się w przychodni? A może kogoś polecacie konkretnie?

eGall

Posty: 25

 
Widać, że to chyba doświadczona ginekolog :) W naszych planach też dzidziuś i zdaję sobie sprawę, że trzeba szukać specjalisty wcześniej. Najbardziej obawiam się powikłań. To właśnie dlatego muszę mieć pewność, że ciążę prowadzi doświadczony lekarz.

gumertu7

Posty: 7

 
Mam nadzieję, że pomożecie tutaj odnaleźć skutecznego endokrynologa. Byłam już na dwóch wizytach, robiłam badania i każdy z nich mówi inaczej. Jestem załamana :( Potrzebuję zdobyć się do specjalisty, który w końcu pomoże stanąć na nogi.

pawel253

Posty: 3

 
Dopóki nie poszłam prywatnie do dermatologa, efektów leczenia nie było. Wypisywała doktor jakieś beznadziejne leki na trądzik i nic. Teraz już po dwóch tygodniach skóra wygląda zupełnie w przeciwnym wypadku .

Robuś

Posty: 7

 
Super olbrzymie dzięki, ponieważ jestem już po pierwszej wizycie u dietetyka i nie mam zamiaru zmieniać :D Jestem bardzo zadowolona, ponieważ kogoś takiego właśnie szukałam. Od razu wiedziałam, że mam do czynienia z dobrym specjalistą. Poczytałam też sobie opinie i mam nadzieję, że już niedługo będę mogła pochwalić się efektami leczenia i samodyscypliny.

wiesław11

Posty: 12

 
Mam nadzieję, że pomożecie tutaj znaleźć skutecznego endokrynologa. Byłam już na dwóch wizytach, robiłam badania i każdy z nich mówi inaczej. Jestem załamana :( Potrzebuję dostać się do specjalisty, który w końcu pomoże stanąć na nogi.

pawel253

Posty: 9