tanie oprawki Kraków

tanie oprawki Kraków

Jaki optyk w Krakowie jest najtańszy?

Marioleczka

Posty: 1

 
Poszukaj dobrego optyka, na pewno nie oszczędzaj, nie kupuj okularów bez wizyty u lekarza, który oceni jaką tak naprawdę masz wadę wzroku. To w końcu spraw kluczowa w każdej sytuacji.

Pendrzeec

Posty: 13

 
Tanie ale w dobrym standardzie okulary mają w salonie Primus, ja bym ich podpowiadała. Miła obsługa można podpytać o wszystko. Optyk jest trochę schowany, bo w przychodni Falck na II piętrze (to jest ul. Mazowiecka). Ale warto do nich podjechać, można faktycznie zaoszczędzić .

Warszawiak

Posty: 4

 
Jeśli chcesz kupić okulary to poszukaj różnych optyków, porównaj oferty, sprawdź opinie i wtedy podejmuj decyzję.

xacax

Posty: 7

 
Nie ma sensu oszczędzać na okularach, od razu trzeba się udać do dobrego optyka, bo na oszczędzaniu więcej się straci niż zyska. Kupuj w sprawdzonych miejscach.

Greed

Posty: 19

 
Jeśli chcecie kupić okulary to już nie ważne gdzie, ale broń Boże tylko nie w markecie!!!

debra76

Posty: 7

 
W Krakowie optyków jest bardzo wielu więc myślę, że bez problemu coś atrakcyjnego uda się wybrać.

Marioleczka

Posty: 11

 
Sprawdź różne oferty w Krakowie i wybierz tego optyka, którego oceny będą najlepsze i będziesz mógł liczyć na dobrą ofertę.

johncena67

Posty: 14

 
Jeśli chcecie kupować okulary to jedno co ważne, nie oszczędzajcie na tym, bo to tylko źle się dla Was skończy i wzrok się pogorszy. Na tym się nie da oszczędzić.

AnnnnoD

Posty: 23

 
Opcji na rynku bardzo wiele, optyków nie brakuje w Krakowie więc wystarczy poszukać i bez problemu coś się znajdzie. Tylko i wyłącznie zakupy w sprawdzonych miejscach.

figurka

Posty: 16