stomatolog Gliwice, znacie ?

stomatolog Gliwice, znacie ?

Którego stomatologa polecacie w Gliwicach? Czekam na waszą pomoc. To prawda, iż borykam się od lat z dentofobią i mam poważny problem, żeby zagrzać gdzieś w końcu miejsce :D

asu204

Posty: 1

 
Też wiem, że cennik jest zróżnicowany. Siostra wstawiała sobie implanty i dość długo szukała, zanim znalazła dobrą ofertę. Zapłaciła w Gliwicach mniej, niż się spodziewała. Jak moi poprzednicy tu na forum twierdzę, że trzeba poświęcić czas na szukanie. Co do rat to nie wiem nic, ale może rzeczywiście istnieje taka możliwość.

Julian

Posty: 3

 
No właśnie mnie by zależało na takich ratach. Może ktoś tu jednak poleci jakiegoś stomatologa, który wykonuje implanty w Gliwicach i można płacić w ratach. Jak coś, to czekam, bo akurat teraz na tej sprawie zależy mi najbardziej. Z góry bardzo dziękuję za wszelką pomoc.

Marioleczka

Posty: 8

 
Nam przydałby się stomatolog w Gliwicach, który miałby porządne podejście do dzieci. Jest to dla mnie niezmiernie istotna kwestia, bo nie mam zamiaru wystraszyć Zosi na dzień dobry. Znacie kogoś zaufanego? Piszcie :)

TomekK

Posty: 4

 
Polecam ten gabinet stomatologiczny dentysta.eu. Sam miałem problem z dentofobią i właśnie dzięki temu, że znalazłem się tutaj w Gliwicach, wreszcie pokonałem lęk przed fotelem stomatologicznym.

Julian

Posty: 3

 
Nie należę do osób, które szeroko omijają gabinety stomatologiczne, ale też nie znalazłem do tej pory miejsca, gdzie rzeczywiście chciałbym leczyć zęby. Potrzebny mi zaufany stomatolog w Gliwicach.

klarka

Posty: 9