Pracownia rentgenowska Kraków

Pracownia rentgenowska Kraków

Jaka pracownia rentgenowska w Krakowie ?

zenek744

Posty: 1

 
Warto oczywiście dopytać o czułość detektora i nauczyć się właściwie ustawiać do zdjęcia. Lepiej sobie nawet w domu poćwiczyć, czy zrobić jakąś próbę, bo to naprawdę różnie wychodzi.

codePerformance

Posty: 16

 
RTG jest na pewno tańsze od tomografii komputerowej, więc w pierwszej kolejności tutaj.

Miki

Posty: 13

 
Teraz najnowsze rentgeny gwarantują bardzo dobry obraz, więc diagnostyka się naprawdę poprawiła na przestrzeni lat.

audi80

Posty: 5

 
Cyfrowe rtg dokładnie i szybko robią w Multi diagnostyca na pl Serkowskiego. Ja bym ich doradzała. U nich duzym plusem jest na pewno szybkie sporządzenie opisu i kolejna rzecz że można go sobie sprawdzić przez internet następnego dnia po wykonaniu zdjęcia, nie trzeba się do nich po niego specjalnie wracać.

Black_Riot

Posty: 11

 
Profilaktyczne badania RTG nie są za bardzo uzasadnione i podobno większość lekarzy się z takich pomysłów się wycofuje. Tylko w konkretnych przypadkach.

Black_Riot

Posty: 7

 
Przed RTG nie polecam za dużo jeść. Najlepiej w ogóle nie pić gazowanych napojów, unikać mleka. Coś z przeczyszczających preparatów pewnie ci lekarz zapisze, żeby się idealnie oczyścić.

TomekK

Posty: 2

 
Jak się dopasujesz szczegółowo do reguł badania o nic nie musisz się obawiać. Grunt, aby iść dokładnie przeczyszczonym, bo jednak można się tam zablokować momentami, szczególnie jak nie bardzo dbasz o wagę.

tigra32

Posty: 8

 
Poszedłbym na twoim miejscu na RTG, gdzie mają systemy ograniczające promieniowanie. Warto nawet za coś takiego dopłacić.

Marioleczka

Posty: 2