laryngolog kraków, gdzie sprawdzony ?

laryngolog kraków, gdzie sprawdzony ?

Potrzebny mi jakiś sprawdzony kosmetolog. Słyszałam, że pani Marta Machaczka jest zaufanym specjalistą. Jeśli możecie coś powiedzieć na jej temat, z góry dziękuję.

mimuś00

Posty: 2

 
Rzeczywiście jest kłopot ze odnalezieniem dobrego kosmetologa. W zasadzie najlepiej od razu szukać prywatnie wśród profesjonalnych gabinetów. Znajoma miała podobny kłopot, więc wiem.

Yuri20

Posty: 6

 
Możesz zwrócić się do dr Lidii Majewskiej. Specjalizuje się we wszystkich innowacyjnych zabiegach z zakresu odmładzania skóry. Dla mnie przygotowała rewelacyjną terapię. Czuję się jak nowo narodzona.

Facio

Posty: 6

 
Ja też mam poważne problem laryngologiczne i zwiedziłem już dużo gabinetów. Nigdzie jednakże nie uzyskałem konkretnej pomocy. Może tutaj polecicie jakiegoś laryngologa specjalistę, który faktycznie leczy, a nie ględzi w kółko to samo.

audi25

Posty: 6

 
A co do medycyny estetycznej, to od jakiegoś czasu kliniki powstają jak grzyby po deszczu. Ja mam poważne dylematy, gdzie się zwrócić o pomoc. Może coś polecicie konkretnmego.

Mimotek45

Posty: 17

 
Potwierdzam, że jeśli chodzi o medycynę estetyczną, to pani dr Lidia Majewska jest naprawdę świetnym lekarzem, który znajduje skuteczne rozwiązanie dla każdego pacjenta. Tu macie najważniejsze informacje na jej temat http://www.artclinique.pl/specjalisci/medycyna-estetyczna/dr-n-med-lidia-majewska/

minus56

Posty: 5

 
Też polecam Mateusza Dworaka. Pomógł mężowi, a już inni lekarze mówili, że to jednak mało możliwe, żeby leczenie obyło się bez zabiegu. To prawdziwy specjalista, którego polecam każdemu w potrzebie :)

pawel253

Posty: 5

 
Osobiście też już uważam, że jak chcesz dostać się do lekarza specjalisty, to najlepiej prywatnie. Potrzebowałam pomocy neurologa i zwróciłam się do dr Justyny Wiatr – Tokarskiej. Bardzo dobry lekarz, dobrze opiniowany, którego warto polecać.

giena1977a

Posty: 16