Drążek gięty do ściany HD14

Drążek gięty do ściany HD14

Idzie lato, więc nadszedł czas, żeby wziąć się za siebie! Chcę kupić ławkę z modlitewnikiem, ma ktoś namiary na tani i dobrze zaopatrzony sklep?

xirgan

Posty: 13

 
Ja już swoją siłownię powoli wykańczam, zostało już tylko kilka rzeczy do dokupienia – choćby dodatkowe ciężary i jakieś stojaki. Atlasy, wyciągi – to już zamówiłem od firmy www.kelton.pl. Miła i kompetentna obsługa, bardzo mi pomogli w doborze sprzętów. Pozdrawiam. Rafi.

Gigusik

Posty: 20

 
Mój kumpel to sobie fajną siłownię zrobił w piwnicy. Nie wiem w sumie skąd od kupował sprzęty, ale ma już tam praktycznie wszystko, nawet sobie rowerek stacjonarny ostatnio sprawił, żeby trochę nogi porobić.

Alexiii

Posty: 28

 
Interes życia udało mi się zrobić w sklepie www.kelton.pl. Drążek HD9 z systemem mocowania do sufitu kupiłem za pięć dyszek! Moim zdaniem jest to najlepsze ćwiczenie na grzbiet i brzuch. Daję w tyłek, ale są wyniki!

KOSHiii

Posty: 29

 
Dużo rzeczy do siebie zamówiłem w sklepie www.kelton.pl. Udało mi się tutaj okazyjnie kupić atlas Heavy otus ;-) Daje w kość, ale o to w tym wszystkim przecież chodzi! Pozdro!

Justynka45

Posty: 11

 
Mnie osobiście bardzo dobrze się ćwiczy na tym co mam teraz, czyli na atlasie Python ze sklepu www.kelton.pl. Warto zerknąć, bo mają dość rozsądne ceny, a sprzęt porządny, przetestowany.

Kwatuszek

Posty: 15