treningi jiu Jitsu Poznań, polecicie miejsce ?

treningi jiu Jitsu Poznań, polecicie miejsce ?

Wiecie coś nas temat jiu Jitsu w Poznaniu. Słyszałem o jakiś klubie, ale nie mogę teraz go nigdzie znaleźć. Chce się sprawdzić w czymś nowym i zapisać na treningi.

dobryrd

Posty: 2

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej trochę boksu się oglądało, ale to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się trochę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

audi80

Posty: 8

 
Trenuje od lat brazylijskie bjj i jestem zadowolony. Innym też polecam aczkolwiek jest to sport dość trudny, dlatego trzeba mieć do tego odpowiednie nastawienie.

Jasio234

Posty: 17

 
Mnie tam sporty walki interesują. Lubię oglądać, sam trenuje jiu Jitsu w Poznaniu. Na pewno nie jest to sport dla każdego. Mnie zawsze się to podobało i tak zostało. Wielu z moich znajomych po kilku treningach dało sobie spokój. To zależne jest od nastawienia i podejścia. Każdy jest przecież inny i inaczej na to patrzy.

TomekK

Posty: 2

 
Nie przepadam za sportami walki, dlatego to nie jest temat dla mnie. Kilka osób, które znam trenowało boks, ale szybko im przeszło. Pogodzenie pracy, życia i treningów jest bardzo trudne. Z czego zawsze trzeba będzie zrezygnować. Inaczej się nie da.

X_Xxx

Posty: 26

 
Według mnie takie treningi nie tylko uczą się bić i bronić, lecz przede wszystkim uczą niepodawania się, co ma znaczenie w żuciu. Hart ducha wyrabiany jest właśnie na takich niesłychanie wymagających treningach.

prostaczek4

Posty: 7

 
Musze się zorientować gdzie jest w Poznaniu klub to napisze. Ten, do którego chodziłem gdzieś się przeniósł, a nie mogę go znaleźć w intrenecie. Znajomy kilka miesięcy temu cos wspominał o bjj w Poznaniu. Dlatego dopytam go i dam znać. Wiem, że był zadowolony i chyba nawet do dnia dzisiejszego trenuje.

Yuri20

Posty: 8

 
Byłem na treningach jiu Jitsu w Poznaniu u nich http://bjj-poznan.pl. Podobało mi się, ale z braku czasu niestety musiałem odpuścić. Do dzisiaj tego żałuje.

pawel253

Posty: 14

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma bardzo olbrzymie doświadczenie. Kolega korzystał i rzeczywiście był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

camwe22

Posty: 14

 
Nie za bardzo przepadam za walikami. Dawniej troszkę boksu się oglądało, niemniej jednak to było lata temu. Dzisiaj te wszystkie gale, które są w telewizji jakoś do mnie nie przemawiają. Widać się troszkę zestrzałem i gusta mi się od razu zmieniły.

Produkty konopne

Posty: 3