siłownia Dąbrowa Górnicza

siłownia Dąbrowa Górnicza

Poszukuję zajęć fitness i tak sobie myślę nad czymś takim jak pilates, moja koleżanka kiedyś na to chodziła i jej się podobało. Wiecie gdzie prowadzą takie zajęcia w fajny sposób?

Aniusiaaa1

Posty: 18

 
Właśnie szukam dla siebie siłowni z bieżnią elektryczną, bo idzie zima, a mi się nie uśmiecha po śniegu i lodzie biegać. To tylko niepotrzebne ryzyko kontuzji. Pozdr. Jan.

gregBard

Posty: 14

 
Kiedyś chodziłem na siłownię, ale jakoś mi przeszło...zabrakło mi zaangażowania i regularności w treningach. Jednak praca i dom, dają też w kość i czasami po prostu brakuje energii na coś ekstra.

Sweeperx

Posty: 15

 
Może sprawdź sobie klub Olimpus, powinien Ci odpowiadać. Jest świetny sprzęt, ja akurat chodzę tutaj na siłkę i nie narzekam. Klimatyzacja, dobre warunki, szatnie, wszystko fajnie wyposażone. Więcej na temat znajdziesz na ich stroni olimpusfitness.pl. Jak ktoś nie lubi wyciskać to mają na siłowni dobrze urządzoną strefę cardio, także dla każdego coś miłego.

Trener

Posty: 11

 
Na siłownię ani fitness to ja raczej rzadko chodzę. Wolę basen tak szczerze powiedziawszy. W wodzie się dobrze mięśnie regenerują, poza tym to zdrowe dla kręgosłupa;) Dobrze, że jest w mieście gdzie popływać pod dachem ;>

szabloniki

Posty: 15

 
Wiadomo latem to na świeżym powietrzu można poćwiczyć, ale zimą to tylko siłownia wchodzi w grę. W takim ciepłym pomieszczeniu z dobrym przewiewem to przynajmniej człowiek się nie rozchoruje tak jak na wietrze, mrozie i śniegu...

Laleczka

Posty: 11

 
Mój kumpel trenuje kulturystykę ale we Warszawie...on pewnie zna tamtejsze kluby i siłownie dość dobrze. Ja przez chwilę myślałem, czy by też się bardziej fachowo nie zająć treningiem, ale praca...nie dawałbym rady się czasowo wyrobić.

PaweL

Posty: 16

 
Wiesz co, nie wiem gdzie u nas jest dobry poziom w takich klubach...nigdzie nie miałem okazji być. Zrobiłem sobie taką swoją prywatną siłownię w piwnicy i tam głównie przerzucam ciężary ;) Już sam zakup sprzętu mnie sporo kosztował, ale i tak wyjdę na tym taniej niż bym miał karnet wykupować.

miko_poz

Posty: 13

 
Aj, ja to miałam postanowienie noworoczne, że zacznę ćwiczyć i się gdzieś zapiszę na zajęcia...no i widzisz co z tego wyszło:P jest końcówka roku, a ja ciągle nigdzie się nie zapisałam...wrrr

Oct714

Posty: 14

 
Ja to lubię rowerek i zawsze na wiosnę/lato sobie jeżdżę dość dużo, a zimą to faktycznie lepsza siłownia z rowerkiem stacjonarnym. W sumie też szukam takiego fajnego miejsca dla siebie z niewygórowanymi cenami...;)

Lechu_351

Posty: 24