kurs instruktora fitness

kurs instruktora fitness

Na jesień chciałbym zrobić sobie kurs trenera personalnego. Znacie firmy, która mają wolne terminy jeszcze w tym roku i przystępne ceny?

eef12

Posty: 12

 
Powiem, że zapotrzebowanie na instruktorów z doświadczeniem to jest duże. Na każdym rogu powstają jakieś siłownie, kluby fitness i inne takie miejsca, w tym duże centra, gdzie potrzebują ludzi do prowadzenia zajęć.

Abyss

Posty: 13

 
Ja to lubię sport wszelkiego typu i planuję zrobić sobie uprawnienia trenera personalnego..Głównie chciałbym pomagać ludziom, którzy chcą zrzucić zbędne kg i wrócić do dobrej kondycji po latach -zasiedzenia.

Imbirrr4

Posty: 27

 
Z tego co słyszałem to takie kursy na instruktora fitness troszku kosztują. Nie wiem czy to jest kwestia tysiąca złotych czy kilku tysięcy?

Tallulah32

Posty: 33

 
Ja się szykuję, żeby sobie zrobić uprawnienia na kettlebell. Tylko nie jest łatwo znaleźć szkołę, która by się akurat tymi ćwiczeniami zajmowała. Ale szukam wytrwale :)

Seba123

Posty: 21

 
Trenera personalnego to sobie na pewno zrobię za jakiś czas, bo bez tego to ani rusz. Dobrze mieć taki kurs ukończony jak chce się prowadzić treningi ludziom. Na razie działam trochę tak na wyczucie, pół amatorsko prowadzę plany treningowe swoim znajomym...na kimś trzeba się uczyć ;D

Gigusik

Posty: 20

 
Wybór jest duży, teraz akurat jest potężne zapotrzebowanie na takie szkolenia. Ludzie postawili w całym kraju na sport, więc instruktorzy będą potrzebni w następnych latach.

Wwalczuś

Posty: 25