Sprzaęt sportowy - sklep online

Sprzaęt sportowy - sklep online

Czy macie domową siłownię? Jak podchodziliście do projektowania, gdzie ćwiczycie na co dzień?

Niciuśś98

Posty: 1

 
Nie tylko sprzęt się liczy, ale też dobre, szerokie lustro. Bez lustra nie ma moim zdaniem dobrej, nawet domowej siłowni.

doprzodu67

Posty: 8

 
Ławeczka się przyda na początek do amatorskiej siłowni, lustro i uchwyt stacjonarny na sztangę. Dzięki temu można najważniejsze ćwiczenia zrobić.

Modniś

Posty: 4

 
W domu można naprawdę dużo rzeczy zrobić, chociażby drążek, orbiterek zdaje się za 150 złotych można dostać. Ławeczka treningowa regulowana za 2 stówy i do tego zestaw hantli, może z 200 – 300 złotych. Na początek spokojnie wystarczy.

roudee22

Posty: 17

 
Gryfy i obciążenia kompletowałem w k-sport, bo bardzo się opłaca, biorąc pod uwagę bezpłatną przesyłkę od 350 złotych. No i zaciski dają niezawodne na lata, a nie jakieś elastyczne, które się niszczą po kilku miesiącach. Powiedziałbym, że gryfy z udoskonalonym uchwytem mają, bo bardzo mi się dobrze na nich ćwiczy w warunkach powiedziałbym średnio-zaawansowanych.

Black_Riot

Posty: 4

 
Jak w domu zamierzasz intensywnie trenować to wskazują na kamizelkę obciążeniową. Dobrze się sprawdza, ale nie przesadzaj z ciężarem i bierz projekty o potwierdzonej jakości przez użytkowników.

TomekK

Posty: 4