dobry trening personalny warszawa

dobry trening personalny warszawa

Udało się może komuś schudnąć pod okiem trenera personalnego? Polecicie jakiegoś fachowca, który ma wyniki? Do pozbycia się jest w moim przypadku ponad 10 kg.

Fifeczek2

Posty: 9

 
No różnie z tymi trenerami może być, są ludzie bardziej zaangażowani w sprawę, i są tacy co trochę olewają, jak to w każdym zawodzie. Warto szukać, powodzenia!

eGall

Posty: 25

 
Na pewno dużo zależy od wykształcenia i przygotowania takiego trenera. Warto się zapoznać z biogramem takiej osoby, czyli – jakie kursy skończyła, jakie szkoły itp. Bo jest niestety wiele osób, które coś tam kiedyś ćwiczyły np na WF-ie :PP I sobie postanowiły, że teraz będą uczyć innych, bo przecież trenowanie jest takie proste:P takich cwaniaczków niestety nie brakuje.

FiKra

Posty: 27

 
Można trenować samemu, ale trudno jest wytrwać w takim treningu. Przynajmniej u mnie tak było. Potrzebowałam jakiejś dodatkowej motywacji i tak trafiłam na trening do Michała z Forever Healthy. On zaraża dobrym nastawieniem, nawet na najgorszych treningach beztlenowych...gdzie powietrzę łapię już...nie powiem czym;) Warto sprawdzić jego fejsa – www.facebook.com/ForeverHealthyMichalOstrowski. Tu jest pełne info, dużo fotek. Pierwszy trening jest za friko jakby co.

sthEn

Posty: 15

 
Jeszcze dietę to wiem mniej więcej jak sobie ustalić, ale treningi to bym wolał komuś powierzyć. Nigdy nie byłem specjalnie – pro sportowy :P

jurecekk5

Posty: 13

 
Wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch, warto coś tam trochę poćwiczyć. Moim zdaniem najlepiej to wyjść trochę pobiegać, albo nordic walking. To jest najtańsze i najprostsze, a efekty daje fajne.

yarpen2

Posty: 30

 
Ja to po nowym roku się zacznę rozglądać za kimś takim. Póki co to za dużo rzeczy ma na głowie, ale w styczniu już ruszam na całego z akcją – odchudzanie!

kdeel32

Posty: 17

 
Teraz to jest duże zapotrzebowanie na trenerów biegania. Jest mega dużo biegaczy amatorów, więc rynek do zagospodarowania całkiem atrakcyjny. ;)

labuh

Posty: 15

 
Hm, no trudna sprawa, bo każdy trener na co innego kładzie nacisk. Jednemu będzie odpowiadał taki typ trenowania, a innemu zupełnie inny. To bardzo indywidualna sprawa.

LiOx

Posty: 15