Jaka firma zajmie się sprzedażą mieszkania ?

Jaka firma zajmie się sprzedażą mieszkania ?

Powiedzcie mi moi drodzy, w co inwestować pieniądze, żeby wyjść na tym całkiem dobrze. Potrzebny jest doradca, a najlepiej wielopłaszczyznowa kancelaria. To w końcu moje pieniądze i zależy mi na tym, by zajął się tym fachowiec.

Lupusx

Posty: 13

 
Gdybym potrzebował kredytu, na pewno udałbym się do najbliższej placówki mojego banku. Tam mam stałego doradcę finansowego, który zawsze znajduje dla mnie odpowiednie rozwiązania i to całkiem za darmo.

Bany07

Posty: 14

 
Mało jest osób, które oferują uczciwe sposoby inwestowania pieniędzy w systemie pozabankowym. Znamy kilka afer, które trzęsły całym rynkiem i sporo było załamań z nimi związanych.

Hihi_WWW

Posty: 22

 
Dawniej posiadałem firmę i musiałem się jej pozbyć. Na szczęście zarówno w prowadzeniu, jak i sprzedaży pomógł mi zespół Gettwo.pl Bartosz Sarnowski i mogę z czystym sercem ich polecić. Pieniądze są obecnie na moim koncie i nadal obracamy nimi tak, żeby nie skończyły się za szybko.

AdiXer92

Posty: 21

 
Od czasu do czasu lubię sobie prześledzić aktualne trendy w dziedzinie inwestycji i kredytów. Jest to branża szalenie dynamiczna, gdyż każdego miesiąca pojawia się coś nowego. Dobrze wiedzieć, co jest na topie.

Renatka2

Posty: 25

 
Kiedy moi znajomi inwestowali pierwsze pieniądze, ja się z nich śmiałem. Dziś jeżdżą wypasionymi autami a ja żałuję, że roztrwoniłem pieniądze i muszę ciężko pracować. Nie bójcie się inwestycji.

Nwcrw09

Posty: 20

 
Nie bójmy się ryzyka! Gdybyśmy nie ryzykowali, to nadal świat opierałby się na dorożkach i taczkach. Podobnie jest w finansach. Im większe jest ryzyko, tym potencjalne zyski również rosną.

kdeel32

Posty: 15

 
Cześć koledzy! O pieniądze musimy dbać tak, jakby to były nasze narządy wewnętrzne. Nie ma sensu przecież ryzykować ostatnich oszczędności. Jeśli masz wiele odłożone, to na pewno dasz radę wejść w bardziej ryzykowne, ale też i perspektywiczne metody.

Sysek56

Posty: 24

 
Wiele jest osób posiadających własne fundusze inwestycyjne. Pieniądze tym lepiej będę procentować, im wyższe będzie ryzyko. Tak więc, żeby dobrze zarobić trzeba być gotowym na ryzyko.

ltomzik

Posty: 35

 
Również szukam kogoś w tej branży. Dawniej miałem stałego doradcę, jednakże musiałem się przeprowadzić i tylko kontakt telefoniczny mnie ratuje. Będę wdzięczny za to, jeśli również wypowiecie się w temacie.

wacek007

Posty: 19