prowizja bankowa, gdzie warto ?

prowizja bankowa, gdzie warto ?

Dzień dobry. Męczy mnie temat prowizji bankowej. Chcę spłacić wcześniej kredyt, ale nie wiem co z pomniejszeniem kosztów. Czy bank sam to robi i informuje o zwrocie? Z góry dziękuję.

Gucio

Posty: 2

 
Jeśli masz problem ze zwrotem prowizji bankowej, to tutaj masz namiary na wyśmienitą kancelarię https://wycena.zwracamyprowizje.pl. Mnie niezwykle pomogli. Byłbym wiele stratny. Polecam z całego serca.

Poznaniaczek2

Posty: 4

 
Super, że piszecie na ten temat, bowiem nawet nie miałem pojęcia, że będzie mi się należał zwrot prowizji bankowej. Jak tylko będę mi robić jakieś kłopoty, to od razu ruszę po pomoc. U mnie to spora kwota, zatem nie odpuszczę.

mirekp2005

Posty: 8

 
Odzyska prowizję bankową z pomocą kancelarii :) Łatwo powiedzieć. A ile taka usługa kosztuje? Prowizja nie jest duża i właśnie nie wiem, czy takie rozwiązanie w ogóle się opłaca. Jak się orientujecie, ile dokładnie procent krzyczy sobie kancelaria, to napiszcie. Mam obawy, że na konto dostanę opłakane pieniądze.

doprzodu67

Posty: 4

 
U mnie prowizja bankowa została zwrócona bez żadnego problemu, zatem dziwię się, że ludzie mogą mieć z tym problem. Możliwe, że podpisali umowę bez takiego zapisu. Nie wiem. Nie mam pojęcia, dlaczego firma nie chce zwrócić pieniędzy. Prawnie jest tak, że powinna.

Iwona3

Posty: 3

 
Zawsze to coś. Gdyby nie pomoc firmy, w życiu nawet kilkuset złotych bym nie odzyskała. U mnie zwrot prowizji bankowej wpłynął za parę dni od zgłoszenia. Polecam.

yarofe

Posty: 6

 
Będę jeszcze raz kontaktować się z działem obsługi, jak dalej tak będą kręcić, to na pewno sięgnę po pomoc gdzie indziej. Nie będę darować tak dużych pieniędzy… bo to moja prowizja bankowa.

Fanatyk

Posty: 4