Mieszkanie dla młodych - gdzie iść

Mieszkanie dla młodych - gdzie iść

Witam serdecznie.

Kto z Was zdecydował się na kredyt hipoteczny dla młodych? Jakie są Wasze wrażenia?

sertus34

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych to w moim wypadku jedyna szansa na nabycie nieruchomości. Brakowało mi nieco wkładu własnego, ale gdy usłyszałem o tym programie, który był dla mnie wręcz wybawieniem. Teraz jestem na etapie załatwiania wszystkich formalności, które związane są z zaciągnięciem kredytu hipotecznego w jednym z banków.

Krzyś23

Posty: 20

 
Hej. Przydatny okazuje się kalkulator kredytowy dla młodych, który bardzo mi pomógł. Dzięki niemu mogłem sobie szybko podliczyć, ile w rzeczywistości będzie kosztował mnie konkretny kredyt.

Dzięki takim narzędziom zdecydowanie łatwiej podjąć decyzję, bo można sobie wizualizować, jak wyglądałyby comiesięczne raty.

zbiorczyk67

Posty: 15

 
Hej.

Gdy poszukiwałem kalkulator kredytowy dla młodych zwiedziłem około setki stron, a wszystkie niezbędne informacje i kalkulator znalazłem dopiero tutaj: http://www.mdm.edu.pl. Polecam Wam zajrzeć, jeśli chcecie zdobyć więcej informacji na temat warunków programu rządowego Mieszkanie dla Młodych.

Lupusx

Posty: 12

 
Witam serdecznie.

Kredyt mieszkanie dla młodych od dłuższego czasu wydaje mi się atrakcyjną możliwością nabycia nieruchomości poprzez singli, bezdzietne małżeństwa oraz małżeństwa z dziećmi. W każdym wypadku pamiętajcie o tym, że młodszy z małżonków (lub po prostu singiel) nie winien przekroczyć 35 roku życia. Niekiedy kredyty hipoteczne w ramach MdM są naprawdę bardzo atrakcyjnym rozwiązaniem.

Grabow12

Posty: 13

 
Hej. Kalkulator kredytowy pomógł mi prędko wyliczyć, ile wyniosłoby wsparcie w ramach programu Mieszkanie dla Młodych. Dodatkowo w kalkulatorze odnalazła się pozycja dodatkowych 5% dofinansowania, gdy w ciągu 5 lat urodzi się w naszym domu dziecko.

To moim zdaniem fajna sprawa!

Lesny

Posty: 25